What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ALT DVB 2.2 full pack SKYSTAR2 sorunu

Arkadaşlar verilen packi kuruyorum. Açılırken Skystar-2 kartı kırmızı x ile kapalı. açık görünen kartta ise dll yok diyor. Valla ne yapacağımı bilemedim. Bi yardım lütfen.
Alıntı

kartın tanıtılmamış demek ki. sorun var aygıt yöneticisini kontrol et.
Alıntı

Kartım Prog DVB ile sorunsuz çalışıyor. Aygıt yöneticisinde de sorun bulamadım. HD yayın için önerileni denemek istedim. Sanırım olmayacak. Yine de teşekkürler. Çok hızlısın.
Alıntı

arkadaşlar elimde skystar 2 tv kartım var. altdvb 2.2 yi kurdum. programı çalıştırınca bende register hatası veriyor acaba ne yapmam gerekiyor.
Alıntı

AltDVB\Filters klasörü içinde Register dosyasını çalıştır.
Alıntı

altdvb programını yazan altro projeye son vermiş diye yazıyor gördüm formlarda. 1 sene önce kadar vista da çalışacak altdvb 3 çalışmalarını sürdürdüğü söyleniyordu. konu ile bilgisi olan arkadaş var mı acaba.
Alıntı

maalesef öyle, açık kaynak olsaydı geliştirme devam edebilirdi.
Alıntı

altdvb xp'de sorunsuz ama vista ve win7'de bende randıman alamadım..
Alıntı

(06-01-2010, 23:55)bocajunior demiş ki:  Kartım Prog DVB ile sorunsuz çalışıyor. Aygıt yöneticisinde de sorun bulamadım. HD yayın için önerileni denemek istedim. Sanırım olmayacak. Yine de teşekkürler. Çok hızlısın.

Aynı sorun bendede var, bir türlü çözüm bulamadım, eğer sorunun ne olduğunu öğrenirsen burda paylaşırsan sevinirim.
Alıntı

Alt DVB kullanımı zor bir DVB oynatıcı, Win7 ile uyumlu hale getirilmiş DVBDream 1.5 son sürüm ile bütün sorunlar çözülmüşken kurun bakın keyfinize arkadaşlar.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı