What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alt Dvb win 7 64 bitte çalışmıyor.

registir dosyasını çalıştırmama rağmen programı çalıştırmak istediğimde aşağıdaki mesaj geliyor. Ondan sonra her hangi bir hareket yok Sistem win7 64 bit. Acaba windows 7 64 te bu program çalışmıyormu.

Loading resources
Checking source filter
DvbAvSrc: Missing/Not registered
Please re-register [ DvbAvSrc.ax ]
Alıntı

(08-03-2012, 22:25)dimne63 demiş ki:  registir dosyasını çalıştırmama rağmen programı çalıştırmak istediğimde aşağıdaki mesaj geliyor. Ondan sonra her hangi bir hareket yok Sistem win7 64 bit. Acaba windows 7 64 te bu program çalışmıyormu.

Loading resources
Checking source filter
DvbAvSrc: Missing/Not registered
Please re-register [ DvbAvSrc.ax ]

Arkadaşım şurada verdiğim dosyayı kurarmısın windovs 64 bitte altdvb 2.2 çalışıyor senin kullandığın program yarımdır register ister ve kurulumda en büyük sorundur ve verdiğim dosyadakinde register sorunu yoktur 2007 de çıkan exs dosyasıdır saygılarımla
http://forum.skystar-2.com/skystar-hd-ma...-3817.html
Alıntı

benim cihazım ss2 değil prof usb 7500 yine de yükleme yapmam gerekyormu
Alıntı

O Cihaz için yapılan bir uygulama değil. Hangi kartı kullanırsan kullan yapman gereken birşey.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

ayrıca kurulum sırasıı da yazabilirmisin. Sırayla ne yapmam gerekyor.
lisanslı dvw wiever var ancak motorlu çanaklar için prof tunerin sisesinde üç program ile motorlu sistemi çalıştırılabileceğini okumuştum. prog dvb alt dvb ve dvb dream. O yüzden alt dvb ile denemek istiyorum.
Yardımıların için teşekkür.

dosyayı açtığımda
1- alt dvb
2- Config
3- Devices
4- Sat files dosyaları var
alt dvb kur dediğimizde diğer dosyaları oluşan klasör içine mi kopyalayacağız
Alıntı

(09-03-2012, 16:47)dimne63 demiş ki:  ayrıca kurulum sırasıı da yazabilirmisin. Sırayla ne yapmam gerekyor.
lisanslı dvw wiever var ancak motorlu çanaklar için prof tunerin sisesinde üç program ile motorlu sistemi çalıştırılabileceğini okumuştum. prog dvb alt dvb ve dvb dream. O yüzden alt dvb ile denemek istiyorum.
Yardımıların için teşekkür.

dosyayı açtığımda
1- alt dvb
2- Config
3- Devices
4- Sat files dosyaları var
alt dvb kur dediğimizde diğer dosyaları oluşan klasör içine mi kopyalayacağız

1-altdvb exs dosya kurulacak
2-config dosyası ile değiştirilecek
3-device değiştirilecek
4-sat files değiştirilecek yoksa dvb s2 kartlarda transponder taratamazsınız transponder listesine müdahale ediyorum

anlamadığın bir konu olursa meil ata bilirsin yardımcı olurum saygılarımla
Alıntı

tşk. dostum. Eve gidince deneyeceğim.
Alıntı

arkadaşım bir konuda daha yardım isteyeceğim. kurulumu yaptım Türksat uydusunda hd deneme teledünyayı izleyebiliyorum. Ancak normal kanallarda ses var görüntü yok. Bu sorunu nasıl sözerim.
Alıntı

sana meil adresimi gönderdim eklersen yardımcı olurum saygılarımla
Alıntı

codec leri tet tek deneyerek hallettim. Ancak şimdi de plugin içindeki hadu ve wincsc ye
kanalın bilgileri gelmiyor. dolayısıyla bağlantı olsa da görüntü bilgileri gelmediği için şifreleri çözmüyor. Bu konuda bir bilgisi olan varmıdır.

Saygılar
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi