What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ALTDVB HD CPU kullanımı

slm arkadaşlar (Hauppauge Wintv Nova ) tv cartı ile hortbird uydusunda HD yayın yapan kanalları izliyorum benim bir problemimvar bir türlü çözemedim kanalları seyrettiğim zaman alttaki resimde görüleceği gibi problemler çıkmaktadır bu problemi ortadan kaldırmak için ne yapmam lazım tv kartım hd yayınlarına uygun değil ama çözebildim

Bana bu konuda kim yardımcı olabilir[Resim: 9ThLb.png]
Alıntı

dadaş kardeş hd tv kartınız ile ilgili sorunuz forum üstadları yardımcı olacaklardır bu konuda bilgisi olan ustalar arkadaşa yardımcı olurlarsa iyi olur kolay gelsinShy
Alıntı

özel mesaj atıyorsun cevaplıyoruz bir karar ver. o cpu kullanımın ekran kartının modelini yaz.
Alıntı

(28-12-2010, 1:00)emre demiş ki:  özel mesaj atıyorsun cevaplıyoruz bir karar ver. o cpu kullanımın ekran kartının modelini yaz.

hocam kusurumuzu bağışla GFORGE 500

hocam ben bu sol köşede ne olduğunu çözemedim nedir acaba
Alıntı

%93 işlemci kullanımını gösteriyor. kullandığın codecleri değiştirmeyi dene. altdvb kullanıyorsan graph dosyası hazırlayacaksın. arcsoft var ama windows xp de dxva olmadığı için tam başarım elde edemezsin.
Alıntı

hd kanalları işlemciyi çok yermi hocam graph dosyalarının hiç biri çalışmadı
Alıntı

hd kanalları işlemci kullanır bazı codeclerle işlemci kullanımı azaltılabilir. videosu sitede var ama graph dosyası hazırlamayı bilmiyorsan dvbdream kullan derim.
Alıntı

graph dosyası hazırlamasını biliyorum ama 2003 yılından beri altdvb kullanıyorum bundanda vazgeçemiyorum
Alıntı

o zaman arcsoft u dene sitede codec bölümünde var. xp, dxva denen bir olay var bunu desteklemiyor. windows7 destekliyor. ama arcsoft bu işi çözebilir. sen directx güncellemesi de yapmayı unutma. http://download.microsoft.com/download/8...redist.exe
Alıntı

hocam çok teşekkür ederim ellerinize sağlık
hocam hd kanallarını tam seyredebilirim değilmi
hocam elimde bir tane dijital tv kartı var (pinacle 4000 i ) hd si olmayanından bunda aynı sorunu yaparmı yoksa yapmazmı
hocam indirdiğim programda şifre istedi bunun şifresini alabilmem mümkünmü
Alıntı