What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

avermedia ile turksat 3a izleme

arkadaşlar araştırma yapmadım zannedilmesin araştırıyorum ama herkes bu kart ile başka brogramlar deniyor ben bu kart ile birlikte gelen avertv6 programını kullanmak istiyorum böleleikle kumandası ve svideo ile av programlarınıda kullanmış olacağım..ama bir türlü kanal bulamıyorum şu resme bakarmısınız..bende hem turksat hem hotbirt var kanal buluyor ama az buluyor..birde kanal ararken kırmızı kanalda çıkıyor ama şifreli bunları çıkamamsı için bir ayar yokmu (şifreli arat şifresiz arat gibi mesela ) şimdeden tşk ederim arkadaşlar
Alıntı

öncelikle A706 hybrid var bende kesinlikle iyi bir kart zaten hemen hemen tüm kartlar aynı olay yazılımda bitiyo avermedianın kendi programları ile şifreli kanalları izlemen mümkün değil fakat bu kart diğer alternatif programlarlada gayet tabi muntazam çalışıyor kendimden biliyorum. tercihim dvbwiever ve progdvb dir. kanal aratma olayına gelince güncel transponder listesini bulabilirsin ve bunları kurduğun programın ilgili klasörüne yerleştirirve doğru diseq ayarnı yaparsan ki oldukça basit bi olay yardımcı olurum istersen tüm kanalları bulursun . şifreli şifresiz arat olayını dert etme o hepsini bulsun sen istediklerini kendi listene al onlarda bulunsun bi kenarda sana bi engel teşkil etmez.
Alıntı

Avermedia nın sitesinden türksat 3a yaması patch kurup öyle taratmanız lazım
Alıntı

o patch ve en güncel Aver media centerı indirin ama hiç bi şekilde bir prog dvb kullanışı olmuyo tavsiyem illa kumandaysa olay wireles mouse war bende kumandadan daha kullanışlıBig Grin
Alıntı

aver media center kullanışlı değil 3. parti yazılımlar en iyisi. dvbdream progdvb vs. avermedia nın bda desteği yok mu? var o zaman tüm programlarla kullanılabilir.
Alıntı

arkadaşlar 2 tane tv kartım var avermedia , skystar 2
avermediyı 2 yıldır kullanıyorum son bi ay sıkıldım skystar 2 takdım iki kart arasındaki fark ornegin avermedia alıstım kanal d den yada baska kanaldan birine geçerken çok hızlı hemen tık die aacıyor avermedia hiç kasmıyo tek kötü yani progdvbden baska programlarda uydu geçişlerinde sorun oluyo
skystar 2 de cogu kanal çıkmadı düşük sinyalli misal avermedia kartını takılıyorum akıllı tv çıkıyo skystar2 takıyorum gostermiyo oda problem deil çanakdan ayarlanır kanal geçişlerinde avermedia daha hızlı . çok deneme yapdım arkadaslar .. gerçi artık dvbs -s2 kartlar çıkıyomus onlara geçiş yapmak lazım
Alıntı