What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Avo: Graph Error [2001] Cannot create fiter [Cyber Link Audio Decoder]

internetten indirdiğim programlarla uydu kartımı çalıştıramadım.Ekranda aşağıdaki yazı geliyor yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

Avo: Graph Error [2001]
Cannot create fiter [Cyber Link Audio Decoder]
Alıntı

AltDVB programını mı kurulu bilgisayarında hocam???
bendeki sisteme göre tarif ediyorumhocam eğer yapamadıysan sana fotolu görüntülüde anlatırım dostum Altdvb olarak anlatıyorum; http://hotfile.com/dl/43704381/6e90498/d...r.GRF.html bunu indir hazır grap codeki dir bunu bu şekilde "C:\Program Files\AltDvb\Graphsdvb_cyberlink7_vmr" at ve tv programını çalıştır siyah ekranında sağ tıkla ve DS Config tıkla sana "Directshow GraphSmileVB-Main diye kutu çıkacak o kutunun içindeki Graph file sekmenine tık ve açılıan sana graph file açılacak ve bu atmış olduğun graph codeği burdan seçeceksin save & restart (Av0) kayde biraz bekle kanal açılacakdır. Eğer yine aynı hatası verirse ya kendine özel graph dosya yapıcaksın yada benim yapmış olduğum codekleri sana gönderip aynı bu şekilde yaparak işlemcini doğruladığı codeği bulursun tamam!! (inşallah kafanı karıştırmamışımdır eğer anlaşılmadıysa tekrar dön burda sana fotolu şekilde anlatayım tamam!!)
Alıntı

Bu dosya ya telif hakkı iddiası nedeniyle veya yükleyen kişi tarafından silinmiştir.
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi