What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Crysis 3 duyuruldu!

Crytek, bugün Crysis 3'ü duyurdu. CryENGINE 3.4 ile geliştirilecek oyunda, "Prophet" karakteriyle tekrar New York'a dönüyoruz. 2013'te çıkması planlanan oyunda, New York'un felaket sonrası alanında savaşacağız. Nanosuit de yeni özellikler içerecek tabii ki.

Oyun 2047 yılında geçiyor ve kahramanımız Prophet, intikam almak için New York'a dönüyor.

2013 ilkbahar aylarında piyasaya sunulacak oyun, multiplatform çıkacak.
[Resim: 6WhuC.jpg]
[Resim: Te9Rf.jpg]
[Resim: MyP6P.jpg]
[Resim: ocKAv.jpg]
[Resim: kxXwp.jpg]

Hi Res Album https://imgur.com/a/GXH17#0
Alıntı

artık bilgisayarım yaşlandı galiba yeni nesil oyunlarda sıkıntı yaşatıyor banaSad
Alıntı

Umarım gene türkçesi olur

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

Ben pek beğenmedim crysisi paso gizleniyosun Call of Duty nin eline su dökemez Big Grin
Alıntı

(16-04-2012, 20:12)zumbak demiş ki:  Ben pek beğenmedim crysisi paso gizleniyosun Call of Duty nin eline su dökemez Big Grin
Her oyunun kendine has güzelliği vardır. Crysis1'i bilmem ama Crysis2 gerçekten güzel, COD serileri ile kıyaslama yapmıyorum, çünkü her ikiside ayrı güzel.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

o zamana kadar süper bi makina yapmamızlazım desenize kim bilir nr özellikler ister bu oyun gene türkçe olur umarım
Alıntı

crysis 2 yi oynayabildiyseniz pcnizde crysis 3de oynarsınız aynı olacak çünkü ikiside cryengine 3 ile yapılıyor.Oyun türkçe olacak çünkü yerli kardeşler var firmanın başında Big Grin
Alıntı

eğer crysis 3 ü yeni tanıttıkları cryengine 3.4 motoruyla hazırlarlarsa ki öyle olur

büyük ihtimal dehşet grafikler çıkıcak ortaya..
Alıntı

kısa bir videosu yayınlanmış (1. mesaj) kısa ama uzunu 24 Nisanda.
Alıntı