What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dreambox 500S

selam arkadaslar bende yenilerden biriyim benimde 500s cihazim var iki hatfatir ugrasdim durdum,halen yardima ihtiyacim var,settingi yüklüyorum,bazi uydulari silmek isdiyorum ve dreambox editle yüklüyorum veya okutuyorum ama dreamboxda halen gösteriyor kanallari nasil baska cözümü var acaba, yardimci olursaniz memnun olacagim.sarisinda degilim amaaaa gene de cözemedim isde:-))
Alıntı

(12-05-2011, 2:48)Gonca demiş ki:  selam arkadaslar bende yenilerden biriyim benimde 500s cihazim var iki hatfatir ugrasdim durdum,halen yardima ihtiyacim var,settingi yüklüyorum,bazi uydulari silmek isdiyorum ve dreambox editle yüklüyorum veya okutuyorum ama dreamboxda halen gösteriyor kanallari nasil baska cözümü var acaba, yardimci olursaniz memnun olacagim.sarisinda degilim amaaaa gene de cözemedim isde:-))

hocam sizi anlandığım kadarıyla elinizdeki hazır buket teki kanalları veya uyduyu silmek istiyorsunuz ama silemiyorsunuz eğer doğru anlamışsam hangi uyduların olmasını istiyorsanız size özel bir buket gönderebilirim edit programla dreambox a yüklersiniz.....
Alıntı