What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVBDream Türksat Hazır Kanal Listesi (2012)

(07-10-2010, 16:44)emansur demiş ki:  
(20-12-2009, 3:32)emre demiş ki:  DVBDream için Türksat uydusunun hazır kanal listesi. Sadece Türksat var Kumanda listesi hazır ve sıralı.

[Resim: nqHNk.jpg]

http://www.skystar-2.com/download/dvbdreamlist.rar

CEMOCEM nickli üyemizin hazırladığı alternatif kanal listesi;

dvbdream yeni kanal listesi (türksat dahil)
türksat 42
astra 19
hotbirt 13
sirius 5
eutelsat 7
thor 1

http://www.4shared.com/file/181036328/ea...Dream.html

kumanda bölümünde istemediğim kanalları siliyorum fakat daha sonra programı tekrar açtığımda sildiğim kanallar duruyor bu sorunu nasıl çözerim?

Silmek istediğiniz kanala tıklayıp açın, sonra silme işlemini gerçekleştirin. Bir kanalı seyretmeden silme işlemi gerçekleşmez.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

deepfreze gibi bir program kullanıyorsan onu kapatıp değişiklikleri yap
Alıntı

24. mesajdaki link güncellenmiştir, Türksat kanalları
07-02-2011 itibari ile güncellenmiştir.
Kumanda listesi düzenlenmiştir.

Alıntı

teşekürler ellerineze sağlık
Alıntı

bunu nasıl kullancam pc de kart caısıyor kanalları ızleyebılıyorum bun nere kopyalıcam
Alıntı

(19-04-2011, 14:53)snaphanar demiş ki:  bunu nasıl kullancam pc de kart caısıyor kanalları ızleyebılıyorum bun nere kopyalıcam

Bütün *.chl uzantılı dosyaları "C:\dvbdream" ana dizinine kopyalayınız.

Alıntı

cok tesekkur ederım bı sıte sayesınde onlarca gun ugrassam bıle yapamıcagım seylerı yaptım metın akturk sıze sonsuz tesekkurler
Alıntı

arkadaslar bır sey sorucam dıscovery ve davıncı learnıngı nasıl ızleyebılırım yardımcı olabılırmısınız metın kardes sen bu ıslerın ustadısın sen bılırsın bana yardımcı olrmusun
Alıntı

üstad lara bi sorum olacak şu anda benim dvbdream da sadece 1-2 kanal açılıyor sadece. 24. mesaj daki linki atınca düzelirmi yada ne yapmam gerek. decoder a takınca bütün kanallar çalışıyor tv kartına takınca bütün kanallar listede görünüyor ama sadece 1-2 kanal açılıyor bunun için ne önerirsiniz arkadaşlar...
Alıntı

(20-04-2011, 17:18)kılınç demiş ki:  üstad lara bi sorum olacak şu anda benim dvbdream da sadece 1-2 kanal açılıyor sadece. 24. mesaj daki linki atınca düzelirmi yada ne yapmam gerek. decoder a takınca bütün kanallar çalışıyor tv kartına takınca bütün kanallar listede görünüyor ama sadece 1-2 kanal açılıyor bunun için ne önerirsiniz arkadaşlar...

dostum öncelikle kral kupası konusunda sorduğun sorunun cevabını vereyim... pc den tv kartıyla izleyemediğine göre oradaki biss keyleri receiveren biss dölümüne gir.

şimdi gelelim dvb dream konusuna;

kanal listesini yükle dene zarar gelmez...

"decodere takınca bütün kanallar çalışıyor" dediğine göre....

turksat dışında başka uydu varsa onuda bir kontrol etsen iyi olur... aynı sorunlar ondada var mı yok mu ...

öncelikle diseq kullanıyorsan ayarlarını yap....
dvb drwam için güncel türksat transponder listesini indir..
dvbdream den turkastı tarattır... tarama sonunda kayıp kanllar var ise işaretle ve sil.... sonucunda dvbdream turksat kanal listesinde kalan kanallar senin için en güncel kanallardır.....

sorunu çok genel yazmışsın... tv kartın pc donanımın ve dvbdream dışında kullandığın player ve eklentiler konusunda bilgi verebilirsen buradan sana daha net bilgilerle ulaşılacaktır...

http://forum.skystar-2.com/dvb-ve-driver-t-3027.html[ buradakileri doğru olarak yaptı isen, sorun donanımsal olabilir...
Alıntı