What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVBViewer Kanalları Görüntüleyemiyorum

Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 2 yıldır sorunsuz kullandığım DVBViewer Pro programı (v5.3.1) bir anda kanalları göstermemeye başladı.

Programı kaldırıp yeni versiyonlarını (pro v6.0) denedim, bu sefer de .dll ve keytool hatalarını bir türlü halledemediğim için tekrar daha önce kullandığım eski versiyona döndüm.

Kanal sinyalleri düşük mü bilemedim ama örnek olarak Star HD %75, Kanal D %83, Kanal D HD %23, Fox TV HD %29, TRT HD %23 vs.

Acaba kabloda veya kartta mı bir sorun var diye DVB Dream'i denedim. HD olmayan kanalları (TRT, Show, Kanal D vs) izleyebiliyorum ama kanallar geç geliyor ve HD versiyonlarını açamıyorum.

Ne tavsiye edersiniz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Bu arada kullandığım kart; TechniSat DVB-PC TV Star PCI (v 4.6.0.9)
Alıntı

Tekrar selamlar,

Bugün denediğimde DVB Dream ile neredeyse tüm kanalları açabildim, CnnTürk HD gibi bazı HD kanallar haricinde... DVB Viewer'da yaşadığım sorun ise hala devam ediyor, sinyal seviyeleri düşük ve kanallar açılmıyor.

Kullanım kolaylığı ve alışkanlık sebebiyle DVB Viewer'ı kullanmak istiyorum, yani yardımcı olursanız... Olmazsa DVB Dream için kullandığınız güncel bir kanal listesi varsa paylaşırsanız onu kullanırım artık...
Alıntı

yapman gereken antene ince ayar 2 yılda bir miktar oynama sinyal düşmesi yaşanabilir kış ayları ve malum bulutlu günler arttı. parazit yapacak telsiz telefon gibi cihazları uzaklaştırabilirsin kablodan. kartın tuneriylede alakası var biraz.
Alıntı

Emre hocam teşekkürler öneri için..
İnce ayardan kastınız anten ve kablolarda bi sıkıntı olup olmadığı ise biraz yokladım fakat hiçbir değişiklik yok; ayrıca antende veya kablolarda bir sorun olsa DVB Dream'de de izleyemezdim değil mi, yanlış mı düşünüyorum?
Tuner ile ilgili neler yapabilirim, o konuda bilgim yok maalesef.
Yardımcı olur musunuz? Sad
Alıntı

kanal liste kullansanda problem devam eder.
Alıntı