What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVBViewerPRO için winLIRC aygıtı ve kumanda kurulumu

bende çalışmadı, Confused
winLIRC kurulum videosunun 3:32 dakikasında Ok a tıklayınca pencere kapanması lazım ama bende küçük bi pencerede şöyle bir hata veriyor .WinLIRC failed initialize.
Would you like to change the configurition any try again?

Tamam ve iptal var . tamam diyince aynı sayfaya tekrar atıyo iptal deyince error yazıyo ve kapanıyor Başlat çubuğunda da o işaret çıkıyor ama kayboluyor
Alıntı

Video klipte olayı gayet açıklayıcı anlatmaya çalıştım, winLIRC programı USB kumanda alıcıları için değildir.
[Resim: lGJIp.png]

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Bendeki alıcı USB değil, SkyStar HD2 kartın arkasındaki çıkışa bağlı neyse.
Com port seçimini neye göre yapıcam COM 1 COM 2 falan hepsini deneyim Ama en son Ok butonuna basınca o resimdeki pencere kapanmıyor hata veriyor.
istersen msnden görüşelim Team wieverdan falan ..
Alıntı

aynen bendeki hatada böyle
Alıntı

(10-03-2012, 14:09)By_Mustafa demiş ki:  Bendeki alıcı USB değil, SkyStar HD2 kartın arkasındaki çıkışa bağlı neyse.
Com port seçimini neye göre yapıcam COM 1 COM 2 falan hepsini deneyim Ama en son Ok butonuna basınca o resimdeki pencere kapanmıyor hata veriyor.
istersen msnden görüşelim Team wieverdan falan ..

Arkadaşlar winlirc ile harici kumanda alıcılarını kullanabilirsiniz sizin alıcınız ise, zaten tv kartının üzerinde sizin kumandayı kullanabilmeniz için kullandığınız tv izleme programının onu desteklemesi ve ayarlanması gerekir.

Ek olarak winlirc de Technisat.dll i seçip deneyin sizin modeli destekliyor ise, görebilir belki.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

Metin bey,
Winlirc' i çalıştırdım ancak kumanda profilini upload ettiğiniz siteden indiremiyorum. Winlirc'i kendi web sitesinden indirdim ve mevcut profil TTS35AI için değilde TS35 için. TTS35AI için remote profil upload ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Alıntı

İndirme bağlantısı yenilendi.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Arkadaşlar bu forma ilk kez yazıyorum elimde Sky star 2 Express2 var progDVB HD TV ok İle kullanıyorum Kumanda yı nasıl ayarlarım yardımcı olabilirmisin
Alıntı