What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

En Çok Kullanılan İnternet Tarayıcıları (2011)

[Resim: nq7q.png]

Kaynak
Alıntı

Eklentileri yüzünden Firefox her zaman ağır basar.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Bilgisayarımı kasıyor olsa da eklentileri nedeniyle Firefox'u tercih ediyorum. İE, kullanmayalı yıllar oldu.
Alıntı

kesinlikle Firefox diyorum bende
Alıntı

%99 mozilla %1 ie bazı siteleri mozilla desteklemiyor onun için birkaç siteye ie ile bağlanıyorum

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

(03-12-2011, 13:58)gogle demiş ki:  %99 mozilla %1 ie bazı siteleri mozilla desteklemiyor onun için birkaç siteye ie ile bağlanıyorum

Aynen yüz sitenin 99unda firefoxu kullanıyorum.SmileSmile

Alıntı

Chrome Firefox'u solladı

Google'a ait Chrome tarayıcı, sadece bir yılda payını ikiye katlayarak, Internet Explorer'ın en önemli rakibi olarak görülen Firefox'u geride bıraktı.

İrlanda tabanlı ölçübilim şirketi StatCounter’ın verilerine göre internet tarayıcısı pazarında dengeler değişiyor. Google’ın Chrome’u, uzun yıllar boyunca en çok kullanılan ikinci tarayıcı olan Firefox’u geçti.

Techno-Labs'in aktardığı Kasım ayı verilerine göre kullanıcıların yüzde 25.69’u Chrome’u tercih ederken yüzde 25.23’ü Firefox'a devam etti. Birinciyse yüzde 40.63’lük kullanım oranıyla her zamanki gibi Internet Explorer oldu. Safari yüzde 5.92 gibi küçük bir oranla dördüncü olurken, onu yüzde 1.82 ile Opera izledi.

Geçmiş aylara bakıldığı zaman Chrome’un kısa zamanda ne kadar büyük yol kat ettiği göze çarpıyor. Bundan yalnızca bir yıl öncesine kadar Chrome’un kullanım oranı yüzde 13.35 iken Firefox’unki yüzde 31.17 idi.

Bir yıl içindeki bu hızlı değişimi pek çok etkene bağlamak mümkün. Firefox’un sürekli güncellenen ancak az yenilik getiren yapısı artık bazı kullanıcılara itici geliyor. Bunun yanı sıra Chrome’un çok başarılı reklam stratejilerini de göz ardı etmemek lazım.

Kaynak
Alıntı

en az kullanılan opera %2 imiş şaşırdım 4 senedir hep opera kullanıyorunm diğerlerini hiç aratmadı bana..
Alıntı