What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

konulardan mesaj silinmesi

yönetici arkadaşlardan bir ricam olacak haber verilmeden mesaj silinmesine bir son verelim mesaj yayınlayan kişi forum kurallarına uymamışsa uyarıp mesajını kendi editlemesini aksi taktirde mesajının silinmesi yoluna gidileceğini bildirdikten sonra mesaj silme işlemine gidilmeli ben forumda en az beş adet mesajım hiç uyarılmadan silindi mesajlarımda forum kurallarını ihlal ettiğimi sanmıyorum çünki verilen serverin çöktüğünü yada soru soran bir üyemize yardımcı olmak maksadıyla yazılan mesajlarımın hiç haber verilmeden silinmesi forumda paylaşım yapmak üyelerimize yardımcı olmak maksadıyla mesaj yazamıyacaksak forumun bir anlamı kalmaz siz yönetici arkadaşlar,dan öncelikli ricam bu olacak diğer yandan güzel bir forum belki forumda yeni olduğumuzdan alışamamış olabiliriz ama kişi uyarılmadan mesaj silinmesi hiçbir kurala uymaz siz yönetici dostlardan bu konunun düzeltilmesi dileği ile saygılarımlaSad Huh
Alıntı

Forumda bir kaç kişi hariç herkes sömürme yanlısı olduğu için kurala uymadığı zaman direk silmekteyim, çünkü adam sömürmeye gelmiş istediğini alıp çıkıyor ona bir de laf anlatmak için uğraşmak istemedim.

Yakın zamanda bu sömürüp çıkma işinin çaresine bakılacağını ümit ediyorum. Öyle "armut piş ağzıma düş" olmayacak yani.
Alıntı

emre ben adam sömürenlerden birimiyim sömürmek için ne yaptım anlamış değilim sildiğin mesajlarda sömürdümü kanıtlarsan bu forumu kendim terk ederim arkadaşlara paylaşım,da yardımcı olmak tüm maksadım bu sömürme kelimesi tuaf kaçtı burada yayınlanan serverler paylaşım amacı ile açılmış çökmüş serverin çökmüş olduğunu mesaj ile belirtmeyi sömürmek olarak algılıyorsanı söyleyecek bir söz kalmıyor yorum tüm üyelerimizin
Alıntı

sömürme konusunda seni kastetmiyorum, senin konunu neden sildim gerçekten hatırlayamadım kusura bakma.
Alıntı

oldu emre yeniden saygılar burda tüm amaç paylaşım ve arkadaşlık ben forum kurallarına aykırı mesaj yazmışsam yeniden yönetimden özür dilerim ama benim sizden ricam mesaj silinecekse önce üye uyarılmalı yaptığı hata forum kurallarına aykırı olduğu kendine bildildikten sonra kendisi mesajını editlemezse silinme yoluna gidilmeli tüm forumlarda kurallar böyle işler tabiki mesaj kurallara aykırı ise silme hakkına sahipsiniz o yatki size verilmiş saygı duyarım enemli olan forumlarda EV rahatlığı ile AİLE ortamı oluşturmak burda bir sıcaklık bulamazsak burda olmazdık saygılarımla.
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi