What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG 42lm670s smart tv H.265 açar mı?

s. a dostlar bir sorum olacak burası yerimi bilemedim ama benim veya diger arkadaşların belkide aklına gelmiştir. şimdi benim tv full hd ama hecv H.265 kodec açmıyor ses açıyor görüntü yok acaba bu tv nin yazılımına firmware mi diyorlar ona hevc özelliği eklene bilir mi acaba 1080p çözünürlüğe kadar olsa nasılda iyi olur bu konuda bir bilgisi olan varmı acaba. Sad
Alıntı

şu imlanı bir düzelt öncelikle. eklenemez böyle birşey mümkün değil donanımsal olarak değişiklik gerek.
Alıntı

Yabanci bir formda diger modellere gelistirilmis firmware var ama bizim bu lm serilerine birsey yapamiyorlar sadece netcast versiyonunu yukseltseler yeter lm serisi 1.0 ln seriler bile 3.0
Alıntı

Boşu boşuna böyle işlerle uğraşmayın, çünkü kodek işleri özellikle tv lerde saf donanım üzerinden ilerleyen olaylardır. Firmware upgrade ile felan olacak işler değil. Olsa bile son derece verimsiz olacaktır. Bu işler PC nin güçlü CPU su ile bile doğru dürüst başarılamıyorken, bunu basit bir TV içerisindeki CPU dan beklemek komik olur.

He ikinci ihtimal zaten bunun donanım ile desteği, ancak o anki yazılımla aktif edilmediği bir durum olabilir. Ama bu ihtimal çok ama çok düşük bence.

Tüm bunlara ek olarak HEVC aslen 4K için çıktı zaten paneli 1080p olan bir tv de bunu yapmak için birde TV Downscale yapmaya çalışacak ki buda tavşanın suyunun suyu. Big Grin

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı