What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

mega bass 40000 watt rms

Arabanızın ses tesisatından memnun değilseniz, birde bunu deneyebilirsiniz. Big Grin

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Bu arabanın gitmesi için yakıta ihtiyaç yok, aç abi tesisatı bass lar seni götürsün Big Grin)
Alıntı

Böyle gürültülü sistemleri nasıl kullanıyorlar anlayamıyorum bir ara hevesle 4 subwooferla birlikde 2 kanal anfi takmıştım akünün dibini çıkartığı gibi yarım saatte kafayı kazan yapıyordu, söktüm attım şimdi bi kenarda yatıyo kuzu gibi.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

(19-08-2011, 15:21)extreme demiş ki:  Böyle gürültülü sistemleri nasıl kullanıyorlar anlayamıyorum bir ara hevesle 4 subwooferla birlikde 2 kanal anfi takmıştım akünün dibini çıkartığı gibi yarım saatte kafayı kazan yapıyordu, söktüm attım şimdi bi kenarda yatıyo kuzu gibi.

iyi yapmışın bencede gereksiz ama şöyle bi söz var zevkler ve renkler tartışılmaz Smile
Alıntı

Bildiğim kadarıyla bu işin yarışmasıda var. Sesteki en bass ve en tiz sesler bozulmadan en yüksek db gücünü yakalayan şapmiyon oluyor.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi