What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Modem Tavsiye

Şu an oturduğum bölgede fibernet yok ama yakın bir yere kadar geldi.Yeni modem almayı düşünüyorum.Bu modem fibernet için uygun mudur?

Tp-Link W8951ND 150Mbps Kablosuz Lite N Modem
Alıntı

ttnet fiberi yalancı fiber Shy apartmanın içine kadar fiber sonra dairelere dsl teknolojisi ile dağıtıyorlar, superonline gibi dairene kadar fiber değil. adsl2+ modem işini görecektir.
Alıntı

(20-01-2014, 19:04)emre demiş ki:  ttnet fiberi yalancı fiber Shy apartmanın içine kadar fiber sonra dairelere dsl teknolojisi ile dağıtıyorlar, superonline gibi dairene kadar fiber değil. adsl2+ modem işini görecektir.

Sağol, zaten şimdilik hipernet almayı düşünüyorum ama yine de merak ettim bu fibernet için de uygun mu ?
Alıntı

Mevcut devam eden taahhütün yoksa internet bağlantını T. Superonline'ye geçir. T. Superonline'da modeme para vermene gerek yok, 24 ay taahhüt verirsen AirTies'in Air6372SO modelini verirler sana. Air6372SO'nun fiber desteği var, bulunduğumuz bölgede fiber internet hizmeti gelmediği için henüz fiber internet özelliğini kullanmak mümkün olmadı. Kablosuz özelliği çok iyi giriş katta oturuyorum, evin dışına çıkıyorum win7'li dizüstü 3 tıktan aşağı inmiyor. Tp-Link' lerin kablosuz özelliği rezil gibi, üstelik birde üzerine para vereceğin almak için.

Air 6372 2 VoIP Portlu Kablosuz ADSL2+ / Fiber Internet Gateway

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Geçenlerde ttnet'i aradım elimdeki modeli söyledim bununla hipernete geçebilir miyim diye sordum.Tek portlu olduğu için geçemezsin dediler.Üzerinde adsl+ da yazıyor ama o hiper destekliyor anlamına gelmiyor mu? Elimdeki model bu;

Tp-Link W8151N
Alıntı

ne demek tek portlu hipernet dediği fiber değil ki. saha dolabına (dslam) yakınsanız vdsl modemle yüksek hızlara çıkıyorsunuz. modemin portuyla alakası yok yani. modem vdsl olması lazım.
Alıntı