What is MY IP Address SSD VPS
DVBKING Premium CCcam DVBKING Premium CCcam

Next YE 17500 FTA key girme
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Konuyu Değerlendir
  • 1 oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

refikilhanv
Er

20-09-2009 10:54
(En son düzenleme: 26-09-2009 21:06 emre.)
Arkadaşlar,bu siteye daha dün üye oldum bu nedenle yanlış bölüme konu açtımsa acemiliğime verip bağışlayın.
Benim cıhazım Next YE 17500 FTA yani kartsız bir cihaz.
Sorunum manuel key girerken isim bölümüne giremiyorum dolayısıyla isim bölümü boş kalıyor.

Örneğin Cihazdaki biss menüsünde TNT yok ve ben bunun keylerini girmek istiyorum. Sorun burada keyleri giriyorum ancak "TNT" yazılacak kısmını giremiyorum,yani o bölüm boş kalıyor.Bu sorunumu nasıl çözebilirim yardım eden olursa çok mutlu olacağım.
Saygılarımla...
Bu mesajı alıntı yap
abantliiiv
Er

20-09-2009 12:24
merhaba skystar arkadaşları..
1 yıldan beri ss kullanıyorum ama hala tam kapasiteli kullanamıyorum .çok teferruatlı veya ben de anlama sorunu var.neden hala full herşeyi hazır bir program yok anlamakta zorluk çekiyorum,bir link le herşeye ulaşmak mümkün iken bizim ss arkadaşları ne yapıyorlar.yorumları okuyorum da nete bile girmek mümkün olan bir hizmeti kullanamıyoruz.ilgilenen varsa tşk ve özür
Bu mesajı alıntı yap
refikilhanv
Er

26-09-2009 20:53
(20-09-2009 10:54)refikilhan demiş ki:  Arkadaşlar,bu siteye daha dün üye oldum bu nedenle yanlış bölüme konu açtımsa acemiliğime verip bağışlayın.
Benim cıhazım Next YE 17500 FTA yani kartsız bir cıhaz (gariban cıhazı)
Sorunum manuel key girerken isim bölümüne giremiyorum dolaysıyla isim bölümü boş kalıyor.
Örneğin Cıhazdaki biss menüsünde TNT yok ve ben bunun keylerini girmek istiyorum.Sorun burada keyleri giriyorum ancak "TNT" yazılacak kısmını giremiyorum,yani o bölüm boş kalıyor.Bu sorunumu nasıl çözebilirim yardım eden olursa çok mutlu olacağım.
Saygılarımla...

Arkadaşlar lüften yaa bu forumda bu cıhazdan anlayan yokmu.?Huh
Bu mesajı alıntı yap
emrev
Super Mod

26-09-2009 21:03
(En son düzenleme: 26-09-2009 21:07 emre.)
7500 serilerine elle key girebilmeniz için ilk önce emu sistemini açmalısınız.
Emu sistemini açmanız için Menü den Tercihlere geliniz.

[Resim: 8h3dL.jpg]

Lisan seçimine girin.

[Resim: yCHqw.jpg]

Lisan seçiminden Türkçe yi seçiniz.Kırmızı tuşla kaydediniz.

[Resim: KwVvA.jpg]

Kayıt işleminden sonra aynı ekranda iken kumandanızdan 2528 kodlayınız ve alttaki resimde sağ alt köşede görüldüğü gibi XCAS (Sarı) tuşunun geldiğini göreceksiniz.

[Resim: nEYUL.jpg]

Sarı ( XCAS) tuşuna basınız ve çıkan Key menusunden ses artırma tuşu vasıtasıyla şifreleme sistemlerini değiştirebilirsiniz.

[Resim: npb1J.jpg]

Sana Provider, Key ve Key Data bilgileri lazım kanal ismi değil.
Bu mesajı alıntı yap
refikilhanv
Er

26-09-2009 21:24
(En son düzenleme: 26-09-2009 21:45 refikilhan.)
Sevgili dostum bu şekilde birçok isim kısmı boş keyler oldu hangi keyin hangi kanala ait olduğu karışıyor ben o yüzden isim yazmak istedim.
Saygılarımla
Bu mesajı alıntı yap

Change Language:

İletişim | Home | Arşiv | RSS Beslemesi | İçeriğe Dön | En Üste Dön Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
home
Live TV
Share