What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ProgDVB 64BiT, plugin SORUNu

azimli arkadaş sen 64 bitte çalıştıramadın plugini kimseninde anladığım kadarıyla bu konuda bilgisi yok o zaman 32 bitte sendeki pro versiyon çalışıyormu onu araştır derim ben çünkü sendeki program 32 bitte plugini çalıştırıyor ise demek oluyorki 64 bit ile alakalı bir sorun var ortada...
Alıntı

(21-02-2010, 0:04)cemocem demiş ki:  azimli arkadaş sen 64 bitte çalıştıramadın plugini kimseninde anladığım kadarıyla bu konuda bilgisi yok o zaman 32 bitte sendeki pro versiyon çalışıyormu onu araştır derim ben çünkü sendeki program 32 bitte plugini çalıştırıyor ise demek oluyorki 64 bit ile alakalı bir sorun var ortada...
cemocen bende dvbdream kur orda goruyormu plugins i die yazdım sorun 64 bittenmi progdvbden mi die anlamak istedim .. neyse
Alıntı

64 bit prog dvb hariç hepsinde görüyor plugini onda sorun yok tüm dvb playerlerde çalışıyor
Alıntı

64bit plugin yok ki nasıl çalışsın.
Alıntı

OK ARAŞTIRMAYA DEVAM
Alıntı

win7 32bit kullanıyorum progdvb 6.32 plugin hatası bende de var eklentiler aktif olmuyor bir çözüm yokmu arkadaşlar
Alıntı

evet bunu yapanlar var ama açıklamıyorlar progdvb sitesişne de yazdım destek vermiyorlar ama oluyormuş. dll dosyaları ile ilgiliymiş yapan çıkacaktır elbet yada açıklayan
Alıntı

(05-03-2010, 23:41)azimli demiş ki:  evet bunu yapanlar var ama açıklamıyorlar progdvb sitesişne de yazdım destek vermiyorlar ama oluyormuş. dll dosyaları ile ilgiliymiş yapan çıkacaktır elbet yada açıklayan

azimli senin için progdvb 6.32 versiyonunu bir şekilde çalıştırdım ve 32 bitte denedim pulugini görüyor..plugin dsyasını program files/progdvb/plugin dosyası içine hadu klasör olarak attım pıp1-2-3 var onların içine değil sende öylemi yaptın acaba..
Alıntı

hayır direk flaycamı attım çalıştı 32 bit prog dvb de ve diğerlerinde win 7 64 bitte sorun yok
Alıntı

normal progdvb değil bende pro versiyonu ile çalıştırdım senin sorunun pro versiyonda değilmiydi ,bende progdvb pro versiyonu kurdum onda çalıştı..ama 32 bitte.."win 7 64 bitte sorun yok" demişsin sorun çözüldü herhalde..
Alıntı