What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ProgDVB Kanal Listesi.

download bölümdeki hazır kanal listesi coğu kanal calişmıyor acaba güncek kanal listesi koyabilirmisiniz...
Alıntı

sacha manuel girsene.saçma sapan kanalları ekliyor download olunca
Alıntı

(04-11-2009, 17:54)CORONIS demiş ki:  sacha manuel girsene.saçma sapan kanalları ekliyor download olunca

manuel girince bazı kanalar cıkmıyor mesela ntv cıkmıyor...
Alıntı

hepsi çıkıyorda ntv çıkmıyor ise anten ve lnb ayarlarına bak.....

çünkü en zayıf sinyal o frekanstadır
Alıntı

(04-11-2009, 18:43)cemocem demiş ki:  hepsi çıkıyorda ntv çıkmıyor ise anten ve lnb ayarlarına bak.....

çünkü en zayıf sinyal o frekanstadır

ewet sinyal cok düşük ama baska kanallarda cok iyi Lnb ve anten ayarıyla oynadıgım zaman bu sefer baska kanalar bozuluyor bunu lnb ellemeden baska bir yolu varmıdır???

[Resim: tH6fq.jpg]
Alıntı

anten çapını büyütürsen...senin anten çapın ne bilmiyorum ama 120'lik anten kullanırsan
sinyal kalitesi biraz daha yükselir....ben 150'lik anten kullanıyorum sorun yok....
Alıntı

sacha bide şunu dene derim çanağın önce alt-üst kısmından tutup biraz bükmeye çalış ama fazlada bükme kanal gelmezse bu sefer sağ-sol kısmından tutup biraz bük burdaki amaç çanağın bombesini arttırmak sinyali toplayıp ortada birleştirmesi için bunu düzgün yaparsan bak gör kanal nası geliyo....
Alıntı

(04-11-2009, 19:49)leopar1 demiş ki:  sacha bide şunu dene derim çanağın önce alt-üst kısmından tutup biraz bükmeye çalış ama fazlada bükme kanal gelmezse bu sefer sağ-sol kısmından tutup biraz bük burdaki amaç çanağın bombesini arttırmak sinyali toplayıp ortada birleştirmesi için bunu düzgün yaparsan bak gör kanal nası geliyo....

Teşekürler bunu denicegim...
Alıntı

kimse güncel kanal listesi koymayacak heralde:Sad
Alıntı

güncel kanal listesi en yakın tarihli olanı link(21.11.2009): http://rapidshare.com/files/310265988/Tr...B.rar.html
buradan indirip deneyin...........
Alıntı