What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

progdvb sinyal gelmiyor

Arkadaşlar ikinci el ss2 v2.6d kartı aldım. Çanakla da bağlantı yaptım. Ancak netteki tüm progdvb anlatımları eski versiyonlar için. Ben prodvb'nin son sürümünü kullanıyorum ve anlatımlarla tam uyuşmuyor. Kafama göre yapmaya çalıştım, kanal falan bulmuyor.

Setup4PC adlı programa da baktığım zaman level %45'te ama quality veya signal barında bir hareket yok. Çanak en son recover ve tv bağlantısında çalışıyordu. Bir sorun olduğunu sanmıyorum. Eğer ayarlardansa sıkıntı lütfen bi yardım edin. Olmazsa yarın kartı sahibine geri postalayacağım.

Progdvb kanal arama ekranı: [Resim: progdvb.jpg]

Setup4pc "status" ayar ekranı: [Resim: setup4pc.png]
Alıntı

Tek çanakmı kullanıyorsun Diseg ayarı yapılmamış
Alıntı

Evet tek çanak kullanıyorum. O yüzden diseqc ayarını kapattım. Zaten açıkken de aynı terane.
Alıntı

Hazır kanal listesi yükleyip dene birde
Alıntı

Örnek kanal listesi linki verebilir misiniz lütfen?
Alıntı

Biraz eski ama denemek için kullanabilirsin
http://forum.skystar-2.com/progdvb-trans...-5673.html
Alıntı

server4pc ile birlikte çalıştırma bu programı kapat öyle çalıştır progdvb 'yi
Alıntı

Aynı. Kanal ismine çift tıklıyorum, kanal bilgisinin olduğu küçük panel 2-3 saniyeliğine görünüyor ve sonra siyah ekran. Ses yok, görüntü yok.

Örnek resim: [Resim: ornekw.jpg]

Öyle görünüyor ki ürünü geri göndereceğim. Çözülecek gibi görünmüyor çünkü.

setup4pc'yi kapatıp progdvb'ye tek açtım, fakat sonuç değişmedi.
Alıntı

farklı oynatıcılarla dene hazır kanal listesi değilde manuel frekns tarat öyle sinyali kontrol et.
Alıntı

Anlaşılan böyle hiçbir yere varamayacağım. Bu kadar sıkıntılı olacağını bilseydim hiç almazdım. Kanalları otomatik arayıp bulmadıktan ve sorunsuzca bana göstermedikten sonra manuel kanal aramakla hiç uğraşamam. Zaten saatlerdir bağlantıyı yap, onu bunu araştır ve dene demekten sinirim bozuldu. Olmaz olsun böyle iş.
Alıntı