What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sağ El Mucizesi

Bildiğimiz üzere insanın sinir sisteminde akmakta olan bio-elektrik sonucu beyin ve beden dışında Statik Elektrik ve Manyetik Alanlar ile değişken Elektromanyetik Dalgalar (Alanlar) meydana gelmektedir. Ancak bu Enerji Alanları da rastgele bir biçimde oluşmayıp tıpkı mıknatıslarda olduğu gibi beden üzerinde (+) ve (-) biçiminde kutuplanmıştır. Bu yüzden insanın sağ tarafı “pozitif”, sol tarafı ise “negatif” enerji alanına sahiptir.[Resim: ifNKm.jpg]

Bununla birlikte bilim adamlarınca incelenen bazı şifacılar da ellerinden yayılan bu güçlü enerji alanları vasıtasıyla zararlı bakterileri, mikropları öldürdükleri, dolayısıyla bedenin içi ve dışındaki iltihaplı yaraları çok kısa süreler içerisinde yok edebildikleri ispatlanmıştır. Yine bu sebepten dolayı, bu şifacılar ellerini besinlerin üzerine koyduklarında ise, bu besinleri buzdolabından çok daha uzun süreler tutabildikleri de gözlemlenmiştir. Bu enerjinin, mikroplara dayanmayan başka hastalıklara da şifa olduğu tespit edilmiştir.
İşte Hz. Rasulullah'ın (s.a.v) "sağ elle yemek yemeyi" şiddetle önermesinin altında yatan bir neden de budur. Böylece şifacılar düzeyinde olmasa da her insanın sağ elinden yayılan yeterli düzeydeki bu pozitif enerji alanları, birtakım zararlı mikroorganizmaları yok ettiği gibi, bu enerji alanlarının neden olduğu bir başka etki dolayısıyla, o yemeğin vücut tarafından çok yüksek düzeyde hücreler tarafından değerlendirilmesini de sağlamaktadır. Bu esnadaki duanın faydası da, anlattığımız bu sistemin daha güçlü ve verimli olarak ortaya çıkmasını temin etmektedir.
Alıntı

Kesinlikle İnsan vücudunda manyetik bi enerji var buna inanıyorum fakat her önüne

gelenin ben bio enerji uzmanıyım şunu şunu tedavi ediyorum demesinede inanmıyorum

sağ el pozitif sol el negatif olduğunu bilmiyodum misal bence faydalı bi paylaşım sağol..
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi