What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samanyolu Grubu HD Yayına Başlıyor

TRT HD gibi sinyal sorunu olmaz umarım
Alıntı

yorumlara bakılırsa herkes kanalı topa tutuyor taraflılıktan bahsediyor ,öyle veya böyle her kesimin bir tarafı var..stv kanalını izleyen de bir kitle var sonuçta..
Alıntı

Ben de Samanyolu değil HD 3dHD yayın yapsa izlemem,belki maç,güzel bir film v.b. şeyler denk gelirse onları izlerim.
Alıntı

Samanyolu tv bazı filmler ve özellikle belgeseller güzel oluyor bide HD oldumu süper olur. Bir an önce DVB-S2 karta geçmek lazım.
Alıntı

bana gore sadece haber kanalını hd yaparlar
Alıntı

bina olarak ümraniye telekomun yanında baya derin bir kazı vardı inşaat sanırım STV grubuna ait arsa ve orada hizmet verecekler
Alıntı

"Bedava olsa izlemem"e dönmüş durum! Big Grin
Alıntı

HD olsun çamurdan olsun bende yanlı yayınlarını sevmiyorum ama HD yok piyasada

malesef fazla fta Smile
Alıntı

hd açsında kim açarsa açsın hemen listemde üst sıralara yerleşir ben pek o onun yanındaymış bu bunun yanındaymış da demem hepsini seyredirim hele şu ayna programını hd seyretmek çok güzel olurdu

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

bu konuda kapatılsın zaten bir gün her kanal hd olacak ,samanyolu binayı dikecek te hd ye geçecek diye bir konu mu olur allah aşkına ,trt müzik te gibi Big Grin yani boşuna meşgul ediyo forumu ,stv den kimse hd ye geçeceklerinden haberi yok daha ,bi tek bizim forumda haber alınmış ,ve bir sürü istek var turkey forumda konu kapatılmış bile
Alıntı