What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Satılık - Skystar HD2 + Skystar CI Slot HD2

Ürün 2. el olup sıfır alan bendim. orjinal kutu içeriğiyle beraber herşeyi kutusunda göndereceğim.

Fiyatı 175 tl olup kargo ücreti alıcıya aittir.

Ürüne ait şimdi çektiğim fotoğraflar görüleceği üzere tüm içeriği kutu kullanma klavuzu yazılım cdsi hepsi durmaktadır.

[Resim: rVJkmN.jpg]

[Resim: 7bynVW.jpg]

AYRINTILI BİLGİ

SKYSTAR HD2 TV KARTI

Teknik özellikler:

SKYTAR HD2 PC bilgisayarlar için PCI bağlantılı uydu alıcısıdır.Şifresiz TV ve ve aynı zamanda yüksek tanımlı radyo programlarını alan donanımlı bir PCI ara yüz kutusudur.

SKYSTAR HD 2 PC ile yeni bir boyutta TV keyfi yaşacaksınız.Kristal berraklığında görüntüler,daha doygun renkler,yüksek ses kalitesi ve bir odayı dolduracak mükemmel bir ses sağlar.Timeshift özelliği ile TV ve RADYO yayyınlarını DVR işlevi ile kolayca kaydedebilir.

-HDTV (1080i/MPEG4(AVC/H.264))
-DVBS/DVBS2-MPEG-4
-TELETEXT
-Timeshift
-EPG(Elektronik Program Rehberi)
-DVR(Dijital Video Kaydedici)
-İçerisindeki EVE v2 programı ile video düzenleme

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

-İntel Pentium 4 1.8 Ghz ve üzeri
-512 MB Ram
-64 MB Boş Sabit disk alanı
-Kayıt fonkisiyonu için 10 GB boş sabit disk alanı
-PCI SLOT
-DirectX 9 ve üzeri
-3D Ekran Kartı
-CI slot takılabilme

SKYSTAR CI SLOT HD2

Teknik özellikler:

Bilgisayarınızda Şifreli kanalları, SkyStar HD2 TV kartına bağlanan CI SLOT HD2 ile izleyebileceksiniz.

Technisat CI SLOT HD2 ürünü, yasal abonelik kartlarınızı bilgisayarınızda rahatlıkla kullanabilmenize olanak sağlıyor. CI SLOT HD2 ürünü SkyStar HD2 TV kartınıza üzerindeki arayüz bağlantısı sayesinde bir adet kablo ile bağlanmaktadır.

Technisat CI SLOT HD2 ürünü; sadece SkyStar HD2 kartlarla uyumludur

hayırlı satışlar hocam fakat cok pahalı piyasa şartlarına gore 150 civarı ideal olur kanaatindeyim

teşekkürler fiyat bence gayet makul zaten şu an bu ürünü bulmakta çok zor sadece ci slota 75 tl falan vermiştim zaten.

numarası alayım sanalpazar sahibinden get açarsan alayım skyp memo53560 ekle görüşelim alayım kartını

ürün d3l3t3 üyeye satılmıştır...

hayrını görsün...

(23-08-2015, 17:08)erkanbursa demiş ki:  ürün d3l3t3 üyeye satılmıştır...

hayrını görsün...

hangi ürünü sattın var mı daha yoksa farklı mı? farklıysa bu konuyu kapatalım.

bu ikisi bir ürün ayrı ayrı satılsada birleştirip tek kullanılıyor ben ikisini birleşik satışa çıkarmıştım ve sattım bu konuda satılacak ürün kalmadı kapatabilirsiniz...
Konu Kilitli