What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Satılık Win Tv Nova Hd s2 digital tv kartı

@emekbey nickli arkadaş ürünün sanalpazardaki linkini istemişti. bende cevap olarak yazdım buraya ama sanırım başka bir site reklamı gibi algılanıp moderatörler tarafından silinmiş.@emekbey pm olarak cevap verdim.

ordinaryus nickli arkadaş çok ayıp ediyorsun..
Benden ürünün çalıştığına dair 2 resim çekip size yollamamı istediniz doğru mu? bende mümkün olmadığını söyledim.size tatilde olduğumu belirtmiştim..tatilde olmasam bile zaten çalıştırmayı beceremediğimi belirtmişim mesajımda..resimler de de.. bilmiyorum benim türkçemde mi bir problem var.pek hayli googledan 2 resim atabilirdim size ama amacım sizi kandırmak değildi... bu yüzden güven vermiyorum..haklısınız..5 lira için pazarlık yapıyorsun esas siz zaman kaybısınız alıp almaman dert değil,bu kartı kırar atarım yine kendime laf getirmem..alt tarafı 100 tl lik bişi.. sana zorla bir şey satmıyoruz. aynı soruları her gün mütemadiyen soruyorsun.. Güvenmen sorun değil sanalpazar ve sahibinden satıcı/alıcı yorumlarımı okuyabilirsiniz..
Saygılar

çalıştırmayı beceremedim diyorsun 1. mesajında 1-2 ay kullandım yazmışın... konu kilit...
Konu Kilitli