What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Umutsuz ev kadınları dizisi'ni seyretmeyelim seyrettirmeyelim

Bu pazar saat 20'de kanalD'de umutsuz ev kadınları dizisi başlıyor.Amerikan dizisinin birebir ismiyle ve içeriğiyle taklidi olan bu dejenere diziyi kesinlikle izlememenizi ve çevrenize de izletmemenizi öneririm.Bu kadar şehidi olan bir ülkede artık böyle ne olduğu belirsiz dizilerin yapılmaması ve çıkanlarında yayından kaldırılması gerekmektedir.

Yaklaşımından dolayı tebrik ederim, insanları dizilerle uyutmaya son verilmeli...

Keşke herkes böyle bilinçli olsa,işte o zaman insanları dizilerle uyutmaya son verilir.

arkadaşıma teşekkürü bir borç bilerek söylediklerinin tümüne katılıyorum.sağol varol.

yalnız imzandaki kanalarında ondan farkı yok bunuda bilmeni isterim...

yerli platformlarda dizi izlemeyeli 15 seneyi geçti, vakit kaybından başka birşey değil diye düşünüyorum kendi şahsıma , araya kakaladıkları reklam yumağıda işin en sinir bozan kısmı zaten.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.

emredersiniz ne demek... sizin gibi gerçekçi bi vatandaşlara ihtiyacımız var?

(28-09-2011, 21:11)extreme demiş ki:  yerli platformlarda dizi izlemeyeli 15 seneyi geçti, vakit kaybından başka birşey değil diye düşünüyorum kendi şahsıma , araya kakaladıkları reklam yumağıda işin en sinir bozan kısmı zaten.

Aynen katılıyorum. En son Cine5 de Oz ve The Sopranos'u izlemiştimBig Grin Yerli olarak da yine o dönemlerden İkinci Bahar'ı izledim. Dizi yerine film izlerimBig Grin
Konu Kilitli