What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

En Son Hangi Filmi İzlediniz?

Bende kısmetse bu akşam "kimliksiz" filmini izleyeceğim..

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Valla çok film var elimde ama ben Tv'de film izlemekten daha çok hoşlanıyorum,pazar günü Atv HD'de Brooklyn'in kralı filmini izledim ve çok güzel bir filmdi.
Alıntı

en son son durak 5 i seyrettim sonunda çok şaşırdım meğerse 5 film aslında ilk filmmiş Big Grin
ha birde vampir cehennemini seyrettim ikisini arka arkaya seyrettim ama hiç birşey anlamadım filmden Big Grin

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

En son, Maymunlar Cehennemi Başlangıç ı izledim, güzeldi tavsiye ederim
Alıntı

(13-12-2011, 23:47)gogle demiş ki:  en son son durak 5 i seyrettim sonunda çok şaşırdım meğerse 5 film aslında ilk filmmiş Big Grin
ha birde vampir cehennemini seyrettim ikisini arka arkaya seyrettim ama hiç birşey anlamadım filmden Big Grin
Arka arkaya film seyretmek pek iyi olmuyor, ilkini daha sindirmeden sonraki filme geçince ne seyrettiğini unutuyor insan. En azından bende böyle.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

bende korku gecesini izledim cocun komsusu bi vampir cıkıo fena film deil
Alıntı

(14-12-2011, 2:32)Metin demiş ki:  
(13-12-2011, 23:47)gogle demiş ki:  en son son durak 5 i seyrettim sonunda çok şaşırdım meğerse 5 film aslında ilk filmmiş Big Grin
Arka arkaya film seyretmek pek iyi olmuyor, ilkini daha sindirmeden sonraki filme geçince ne seyrettiğini unutuyor insan. En azından bende böyle.

demekki vampir cehennemini birdaha seyredeceğim ama sıkıcıydı be yavDodgy

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

The Grey 2012 , hugo 2011 , kulesoygunu 2011 , karanlıklar ülkesi 2011 , Zirveye Giden Yol 2011 ,Çelik yumruklar 2011 , zamana karşı 2011 , kazanma sanatı 2011 , Üç Silahşörler (2011) bu filmler çok güzeldi son bir ayda izlediğim filmler
Alıntı

berlin kaplanını izledim
Alıntı

çelik yumruklar güzel filmdi
Alıntı