What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Reklamcı/Kampanyacı Numaralar

süper liste bazılarının numarası yok. sizden izinsiz paylaşıyorlar numaranızı kimseye vermeyin artık alışverişte orda burda heryerde soruyorlar satmak için.
Alıntı

Gönderen: kısmında numara yerine isim gözüküyor. o yüzden numara yok.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

0212 9900303 müzk dinletiyor açmayın!
Alıntı

10. ileti güncellenmiştir.

Alıntı

0212 9660000
0850 6600373
0530 1774097

internet kampanyacıları.
Alıntı

@metin

O kadar msj ne kadar sürede geldi oyle. Bencede artık onlara küfürle karşılık vermenin zamanı gelmişte geçiyor

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

böyle rezillik olmaz telekomu aradım arama engelleme servisleri yok. turkcell de engelleme servis için para alıyor aç bunlar toprak doyurmaz bunları.
Alıntı

10. iletide paylaştığım dökümandaki başlıksız SMS göndermenin suç olduğunu öğrenince konuyla ilgili internetten bulduğum hazır dilekçeye başlıksız olan sms'leri teker, teker yazdıp savcılığa verdim. Sonuç nemi? Savcılıktan gelen kağıtta koğuşturmaya gerek olmadığını ve 15 gün içinde itiraz etmem halinde dava açmam için Kırklareli adliyesine gitmem gerektiği şeklinde bir sürü zırva yazmış sayın savcı. Halbuki şu an mevcut yürürlükte olan ilgili kanunun belirtilen kısmında ticari olmayan GSM hatlarıyla ticari faliyette bulunulamaz hükmü var.

Sizin anlayacağınız savcı, beni başından savdı. Smile
Bende şöyle bir eylemde bulunmayı düşünüyorum. Bir tane video klip hazırlayacağım, adı: TELEFON SAPIKLARI o gönderilen SMS'lerin içeriği ile beraber kayan yazı veya krediler şeklinde ve gönderilen sesli çağrılar ve gerçek kişilerin geri arama kayıtlarını klibe ekleyip ifşa etmeyi planlıyorum.

Muz Cumhurriyetinde yaşıyoruz, adalet madalet arayıpta başınızı belaya sokmayın. Wink

Alıntı

Halbuki şu an mevcut yürürlükte olan ilgili kanunun belirtilen kısmında ticari olmayan GSM hatlarıyla ticari faliyette bulunulamaz hükmü var.

burası önemli bir konu. Ok BTK ya aynı şekilde kanıtlarla birlikte yaz belki bir şeyler yapar.
Alıntı

Zaten BTK' ya savcılık kanalıyla soruşturma işlemi başlatılabiliniyor. Sorun savcılıkta kilitleniyor.

Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi