What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar HD 2 Güncel Sürücüler (Driver)

yazılımsal olabilir hangi oynatıcıyı kullanıyorsun?
Alıntı

Sitedeki download kısmında neden HD 2 sürücüleri yok acaba? Mantis driver diye birşey var, 600 küsür kb. Ne olduğu belli değil. Biraz araştırdım linux içinmiş galiba, doğru mu?
Alıntı

(04-08-2011, 21:42)volbeat demiş ki:  Sitedeki download kısmında neden HD 2 sürücüleri yok acaba? Mantis driver diye birşey var, 600 küsür kb. Ne olduğu belli değil. Biraz araştırdım linux içinmiş galiba, doğru mu?

hayır sağ tarafta açıklaması var.. hd2 için onlar

Alıntı

Slm.
Skystar hd2 kartım var,win 7 de 64 bit te technisat ın sitesinden indirdigim orjinal driver ile 1.1.1.502 sd kanalları sorunsuz izliyorum fakat hd lerde bir süre sonra kanaldan sinyal gidiyor (Atv Hd,A Haber Hd,Trt Hd) Türksat ta .
Yaptıgım araştırmalarda Twinhan mantis driver ile 1.1.0.400 bu hd kanal larda bir süre sonra sinyal gitmesi olmuyormuş.Sitemizden bu Twinhan driver i indirdim,aygıt yöneticisinden 1.1.1.502 yi kaldırıp Twinhan ı kurdum 1.1.0.400 windows kartı tanıyor ve ses,video denetleyicisinde TechniSat Skystar HD2 olan kartın ismi DTV-DVB Mantis BDA Driver oluyor fakat progdvb de sinyal gelmiyor bunun sebebi ne olabilir acaba yardım edeceklere şimdiden teşekkürler.
Alıntı

eyvallah kardeslerim saolun
Alıntı

sitenin http://skystar-2.com/drivers.htm bölümüne girdiğimizde hangisini indireceğiz kartım skystar hd2 ama açıklamalarda göremedim.
Alıntı

@netvamp mantis driveri dene
Alıntı

(05-04-2013, 15:06)emre demiş ki:  @netvamp mantis driveri dene

Teşekkürler tanıttım
Alıntı

nasıl yaptınız açıklarmısın bendede aynı sorun var.
Alıntı

çorba yapmışın o kadar driver denenir mi kendi kartın ne ise onun sürücüsünü kullanman lazım. soft_deen_SkyStar12-TV_001.zip bu senin kartın için olan.
Alıntı