What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transedit ile HD (dvb-s2) kanalları Şebeke (network) ile tarama

(04-08-2014, 16:00)bozkurtum demiş ki:  linkler yenilenebilirmi..?

1.mesaja dosya eklendi. Lütfen ilk mesaja gidiniz.
Alıntı

Bende Pc ye HD receiver Yani Skystar Hd yeni taktım şimdi bu programı deniyeceğim çok teşekkür ediyorum.
Alıntı

Şebeke tarama ile ilgili bir ayrıntıyı ekledim. Transeditle şebeke tarama yapılabiliyormuş
Alıntı

ben transponder dosyası hiç indirmezdim zaten, doğan tv frekanslarından birini tek transponder olarak tarayınca network search yapar diğer tüm frekansları çekip tarar.
Alıntı

Biz biraz geç uyandık Smile
Alıntı

bu program çok muhteşem bi program, eşdeğer transponder analiz programları 300 dolar civarında bu ise lisanslı dvbviewer yanında ücretsiz..

yani düşünüyorum Türkiye'de DVBviewer ayarında bir pro yazsalar kaç lira isterlerdi acaba diye Big Grin bu proyu yerden yere vurup lisanslı alanlara laf atan birini biliyorum o bile aldı programı şimdi herkese 4k için DVBviewer öneriyor Smile
Alıntı

Ya bende update bölümü pasif halde,ne yapacağım?
Alıntı

Transedit, versiyon seçebiliyor.
Transeditin kullandığınız DVBviewer sürümüne uygun olması gerekiyor. Yeni bir sürüm ekledim ilk mesajıma onunla deneyin bir de.
Alıntı

alternatif olarak Tüm kanalları bulduktan sonra kanal tablosundan bir kanal seçip CTRL + A ile hepsini seçtikten sonra Export to File olması lazım ini formatında kaydedin.. ve DVBViewer Channel Editörüne sürükleyin ya da CTRL + I ile kaydettiğiniz ini dosyasını seçerek yükleyebilirsiniz.
Alıntı

Teşekkür ederim, çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Alıntı