What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ALTDVB HD CPU kullanımı

Ek. kartını değiştirmen gerekiyor.HD yayınlar için 1GB RAM yeterli oluyor. İkinci el AGP uyumlu bir ati HD3650 işini görür.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

hangi ekran card almam lazım
Alıntı

Benim bir arkadaşda o kartdan var 3650. sistemi bendekiyle aynı olmasına karşın onun pc de takılıyormuş HD lerde.Win 7 kullanmasının bir etkisi olabilirmi acaba.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

Cyberlink, ARC Soft ve Windosw codec' leri ekran kartı donanımsal hızlandırmasını kullanan codec' lerdir. Bunların haricindekiler cpu ya yüklenirler. Ayrıca sistemin ekran kartı dahil olmak üzere bütün sürücülerinin güncel tutulması gerekir.

Alıntı

(31-12-2010, 22:32)Metin demiş ki:  Cyberlink, ARC Soft ve Windosw codec' leri ekran kartı donanımsal hızlandırmasını kullanan codec' lerdir. Bunların haricindekiler cpu ya yüklenirler. Ayrıca sistemin ekran kartı dahil olmak üzere bütün sürücülerinin güncel tutulması gerekir.

directx güncellemeler dahil.
Alıntı

Doğrusun Emre, onu söylemeyi unuttuk Big Grin

Alıntı

Kimse yanlış anlamasın dün bir deneme yaptım , full hd dvbs yayın yapan bir kanalda, cyberlink pdvd10 cpu kullanımı 100%100 ün altına hiç inmedi, divx h264 codek de aynı hatta bazıları kanal değişime bile izin vermedi o nebze kastı pc yi yani.Elecart tekrar seçtim cpu bazen 75-85 lere düşüyor ve kanal değişimi ve kasma daha az oluyor.Bu pc den pc ye değişimmi gösteriyor şimdi .

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

Ekran kartınız ney, imza alanınızda yer almadığı için bir fikir sahibi olamıyoruz. DVBDream 1.5beta7 resimli anlatımda 76 cı adımdan itibarenki codec seçimilerinin sisteme etkisini görebilirsiniz.

http://forum.skystar-2.com/dvb-dream-5be...-2261.html

Bu anlatımı hazırlarken ki donanımım, imza alanımdaki ile aynıdır.

Alıntı

Ekran kartım sapphire 256mb 9550. elecard haricindeki kodekler pc yi donduruyor resmen.

Alıntı

(01-01-2011, 20:22)extreme demiş ki:  Ekran kartım sapphire 256mb 9550. elecard haricindeki kodekler pc yi donduruyor resmen.

ekran cartım Gforce fx 5200

Alıntı