What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Atom işlemcili HTPC kullanan varmı?

Az yer ve enerji tüketmesiyle ünlenen yeni nesil D525 atom işlemcili çift çekirdekli sistemlerden kullanıp uydu kartı çalıştıran arkadaş varmı acaba?Özellikle LCD tv lerin arkasına monte edilip görünmemesi ve kablo karmaşasına son vermesi sebebiyle bu pc lerden almayı düşnüyorum.Tek sorunum performansı yazdıkları gibi yeterli gelirmi?bir full HD dvb-s2 yayınını kasmadan duraksamadan oynatabilirmi. Almayı düşündüğüm pcler listeledim kullanan arkadaş varsa düşüncelerini esirgemesin lütfen.
Jetway F52W ECOMANI MINI-PC
Asus EEE BOX EB1501P Atom D525 2GB 320GB Mini Masaüstü Bilgisayar
Zotac ZBOX NV ION Atom N330 DDR2-800 WiFi Barebone
Zotac ZBOX AMD NeoX2 L325 DDR2-800 WiFi Barebone

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

Asus EEE BOX EB1501P Atom D525 2GB 320GB Mini Masaüstü Bilgisayar bunu alıp uzun süre kafanı dinleyebilirsin? Videodaki düşük bir modeli hd video örneği var.. pahalı bir ürün..

Jetway F52W ECOMANI MINI-PC bu üründen de aynı işlemci var ion2 olması önemli... daha ucuz

para sorun değilse asus al ama bence Jetway daha uygun... özetle sadece ion2 olsun yeter sorun yaşamazsın...
Alıntı

Seneye ARM tabanlı minibook pc ler çıkacak, düşük güç tüketimi sayesinde daha uzun batarya süresi demek.
Fare imlecinide aynı kumandadanmı yoksa bildiğimiz fareylemi yönetiyor.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Benim şuan kullandığım asus laptop T7500 işlemcili Nvidia8400M G ekrankartına sahip ve hd kanallarda %60 işlemci kullanıyor.Atom işlemciler bu yükün altından kalkarmı işi ion2 grafik kartımı çözcek, bazı yorumlarda hd videolarda teklediği falan yazmışlar uydu yayınlarını hiç çözemez bu durumda , acaba kodeklerlemi alakalı tekleyenlerin sorunu kullanan biri varsa kesin net cevabı daha iyi verebilir diye düşünüyorum, Emre sen hiç performansını deneyebildinmi bu bilgisayarların özellikle uydu yayınlarındaki HD performansı daha çok ilgilendiriyor beni.Boşa 7-800tl vermek istemiyorum açıkçasıBig Grin

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi