What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pitbull & Marc Anthony - RAIN OVER ME

Evet benim için önemli olan müzik
Alıntı

Zevk meselesi, kimsenin müzik dinleme ve eğlence anlayışını sorgulamıyoruz. Ben mesela 80'lerin pop disko müziklerini hala severek dinlerim. Alın size geçenlerde bulduğum, ismini bilmediğim ama müziği aklımda yer eden bir parça.
You're in the army now

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Status Quo - IN THE ARMY NOW

Bende bu şarkının hastasıyım dostum, arşivde mevcut
Alıntı

80 ve 90'lar ile 2000'lerin başındaki şarkılarda Hem sözler hem şarkılar ikiside çok güzeldi.Yani ikiside güzel oldu mu o şarkı sizi alıp uzak diyarlara götürüyor.Örneğin Marc anthony'nin You sang to me şarkısında kendisini seven bir kızın sevgisini anlayamadığını ama o kızın kendisine şarkı söylediği bir sırada aşkını hissettiğini ve sonradan ise artık aşık olduğunu ve yine kendisine şarkı söylemesini ama bu kez gözlerinde aşkı göreceğini anlatıyordu.eskilerden Zingerella adlı şarkıda güzel bir çingene kızına aşık olan birinin o kızın nasıl özellikleri olduğunu anlattığı bir şarkıydı.yine Marc anthony'nin I need to know şarkısında kıza bir türlü sevdiğini söyleyemediğini ve ondan kendisini sevip sevmediğini bilmek istediğini anlattığı harika söz ve müzik uyumu olan bir şarkıydı.N'Sync grubunun Bye Bye Bye şarkısında sevdiği kızın kendisini sevmediğini ve sadece kendisiyle oynadığını ve artık bu oyundan ayrılmak istediğiniı anlattığı hızlı bir şarkıydı.Hatta eskilerden Burak Kut'un Benimle oynama şarkısıda hem söz hem müzik uyumunun müthiş bir örneğidir. Bilmiyorum ama şimdiki şarkılar eski şarkılar kadar duygu yüklü değil ve müzik ritmleri de acayip,örneğin Ricky Martin'in Maria,Livin' La Vida Loca,la bomba,Chayanne'nin salome şarkıları gibi ritimli şarkılar artık çıkmıyor.
Galiba insanlarda,aşklarda,filmlerde,dizilerde,şarkılarda bozuldu...
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi