What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

skystar2 sinyal sorunu

bendede sorun var ne dir bu bir türlü çözemedim bilen varmı normal receiver da hiç sorun yok sinyal %90 larda ve her kanal süper sinyali ama kartta düşük bazı kanallar yok mesela 11700 den yukarı frekanslarda bilhassa sinyal hiç yok dvb viewer 5.1 yuklu başka çanaklada denedim yine aynı lütfen yardım
Alıntı

(13-02-2014, 23:27)bygokhan37 demiş ki:  bendede sorun var ne dir bu bir türlü çözemedim bilen varmı normal receiver da hiç sorun yok sinyal %90 larda ve her kanal süper sinyali ama kartta düşük bazı kanallar yok mesela 11700 den yukarı frekanslarda bilhassa sinyal hiç yok dvb viewer 5.1 yuklu başka çanaklada denedim yine aynı lütfen yardım

tunerden kaynaklanan bir sinyal düşmesi oluyor fakat, sinyalin olmaması player dan kaynaklanıyor olabilir. bazı oynatıcılar kartı iyi kullanamıyor özellikle diseq varsa.

bobin arızası olabilir. http://forum.skystar-2.com/ss2-kartin-bo...-2652.html
Alıntı

101 k ne demek acaba başka bir bobin takabilirim fakat aynı değerleri taşıdığını bilmiyorum hala sorunum devam ediyor teşekkürler
Alıntı

arkadaşlar bir sorunum var,trksat eutelsat çekiyor ama hotbird sinyal gelmiyor karta(portlar doğru),bir de normalde şifresiz kanallar en üstten başlıyordu bende şimdi karışıyor bi altta bi üstte bunu nasıl düzeltirim sinyal de dahil?
Alıntı