What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SkyStar USB 2 HD CI Latest Driver

link yenilendi...
Alıntı

windows 8'deki kernel hatası için bir çözüm yok mu?
Alıntı

çok basit bir şekilde sorunu çözdüm.. usb 3.0 girişine takıyordum kernel hatası veriyordu.. usb 2.0 girişine takınca çalıştı.. vay babanın kemiğine.. Big Grin)
Alıntı

bende bundan istiyorum fiyatlar inmişmidirr??
Alıntı

Hala 300 TL Stop pahalı oğlu pahalı.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Emre modum link hata veriyor kontrol edebilirmisiniz rica etsem.
Alıntı

ettim yeniledim Ok
Alıntı

skystar usb hd2 ci bu cihazdan bahsediyoruz

bir zamanların b2c2 chipseti yada işlemcisi ile müthiş iş yapan technisat firması bana göre
artık işi iyice i*neliğe vurdu

nedenmi kartın chipseti twinhan işte problemlerin temel kaynağıda bu zaten

cihaz dvbdreamde çalışmıyor nedenmi desteklenmiyor da ondan dvbdream'i kodlayanlar bunun için driver desteği vermemişler.yalnız dtv-dvb AzureWave DVB USB box (zaten orjinal yazılımda budur)bu cihazın yazılımını kurarsanız win 8 de bile dvbdream çalışıyor fakat bazı kanallar açılmayabiliyor.bunuda yazılım güncellemesi ile alakalı buluyorum çünkü driver eski sürüm

kanal geçişleri nedenmi yavaş progdvb den kaynaklanıyor.progdvb çok yavaş ve her pc de kasıyor ve ya ss ya ss kullanacağız çünkü cihaz en güzel progdvb ile çalışıyor

dvbwiever da problemsiz kanal geçişleri biraz daha hızlı fakat dvbdream ile kullanırsanız
göreceksinizki kanal geçişleri müthiş hızlı

technisat twinhan chipseti üzerine kendi firmware ve yazılımını kullanmayı tercih etmiş
buda problemlerin asıl kaynağı arayın internette win 8 ile ilgili birçok driver problemleri
hep chipset ve yazılım uyumsuzluğudur.driver yüklemede probem yaşayanlar
drivermax gibi program sayesinde skystar driver ını yükleyebiliyorsunuz
Alıntı

Merhabalar bu ürünü dizüstü bilgisayarda kullanmam sağlıklı olur mu?Wind.7 64 bit Intel core i5 HD ekran kartı ve directx 11 mevcut.Selametle
Alıntı

(26-12-2013, 22:10)oazis demiş ki:  Merhabalar bu ürünü dizüstü bilgisayarda kullanmam sağlıklı olur mu?Wind.7 64 bit Intel core i5 HD ekran kartı ve directx 11 mevcut.Selametle

bir sıkıntı olmaz, fakat usb kullanan arkadaşlar belki daha ayrıntılı yazar.
Alıntı