What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 4.2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Otomatik kanal listesi hazırlama dvbviewer

program supermis be dvbwiever da baya zorlaniyordum butun kanallari bulmak icin tesekkurler bilgi icin
Alıntı

sahiden çok başarılı. kanal arama yok anında çek ekle.
Alıntı

ilk uyguladigmda...keske bunu önceden izleseydim dedim, gecekten cok kolaylik oldu....eline yüregine saglik.
Alıntı

programla ilgili bir sıkıntı varmı acaba bugün denedim çalışmadı
Alıntı

hayır bende çalışıyor yönetici olarak çalıştırmayı dene
Alıntı

evet bugün denedim çalışıyor.yönetici moduna gerek duymadan çalışıyor

yeni versiyonuda denemek lazım

Teşekkürler
Alıntı

program iyi eyvallah ama star tv yi bozuk yüklüyor .
Alıntı

Daha önce denedim çokta güzel aslında, bazı video, audio pidler hatalı olarak yüklediğini farkedince kullanmıyorum. En sağlıklı yöntem, normal yoldan taratma. DVBViewer PRO' nun 5.1 sürümü, önceki 4.5 sürümüne göre uydu kanal taratma yetenekleri iyileştirilmiş. Düşük SR' li kanalları bile atlamadan buluveriyor. Kanal taratmada sıkıntı artık yok.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Her turlu seyi denedim en son bunu denedim digerleri trt1 hd bulamadi.Bu prog buldu ama izlemek istedigimde sinyal yok kanali acmiyor.Bu trt1 HD nasil bir seyse bir turlu bulamadim dvb viewer de.Oysa prog dvb buluyor her kanali ama kanal gecisleri ve goruntu kalitesi viewerin daha iyi oldugu icin bunu kullanmak istiyorum ama olmuyor.
Alıntı

Aşağıdaki kodu, not defterin yapıştırın ve uzntısını .ini olarak kaydedin, ve .ini dosyasını dvbviewer kanal editörüne sürükleyin.

bir de Playback -> Görüntüyü tekrar başlat (Rebuild Graph) tıklayarak parametrelerin güncellenmesini sağlayabilirsiniz

(birde aşağıdaki kode içerisinin ortalanmaması gerekir sitenizde tasarım hatası var Tongue)

Kod:
[Channel0]
TunerType=1
Frequency=11054
Polarity=v
Symbolrate=30000
FEC=2
APID=1701
VPID=1601
PMTPID=33
PCRPID=1601
AC3=16