What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG standart kumandayla gizli servis menüsü açma

(29-05-2014, 0:15)yuscal demiş ki:  LG G2 kullanıyorum telefon olarak. Quick remote ile giriş yapabildim servis menüsüne. USB ile yükleme nasıl olacak.? Bu şekilde rar olarak mı koyacağız dosyayı USB'ye.?

Nasıl yaptın anlatır mısın?
Alıntı

32la660S denedim oldu teşekkürler
Alıntı

42LM615 S için bunları deneneme ragmen arıza bendemi yoksa girişle ilgili başbir yolmu konmuş,bunu açıklayabilirseniz çok sevinirim.Teşekkürler.
Alıntı

(01-10-2014, 18:36)babilo demiş ki:  42LM615 S için bunları deneneme ragmen arıza bendemi yoksa girişle ilgili başbir yolmu konmuş,bunu açıklayabilirseniz çok sevinirim.Teşekkürler.

kumanda ile olmuyorsa http://forum.skystar-2.com/lg-2012-seril...-6727.html
Alıntı

42 LM 660S için aşağıdakini denedim. Olmadı. Yardımcı olurmusunuz.
2012 öncesi LM/LS/PM Serileri için;
1) HOME (menu) tuşuna basılı tutun.
2) Menu açılır açılmaz hemen 1105 yazıp ve ok tuşuna basın.
3) Sonra yedekleme ve aktarma yapmak için TV-Link-Loader'i seçin.
Alıntı

(03-11-2014, 15:18)maho20 demiş ki:  42 LM 660S için aşağıdakini denedim. Olmadı. Yardımcı olurmusunuz.
2012 öncesi LM/LS/PM Serileri için;
1) HOME (menu) tuşuna basılı tutun.
2) Menu açılır açılmaz hemen 1105 yazıp ve ok tuşuna basın.
3) Sonra yedekleme ve aktarma yapmak için TV-Link-Loader'i seçin.

olmadıysa 2012 serileri için olan yönetemleri denemelisin. http://forum.skystar-2.com/lg-2012-seril...-6727.html
Alıntı

s.a arkadaşlar lg740s tv nin çocuk kilidini unuttum ve fabrika ayarı yapmak içinde şifreyi açmam gerekiyor lütfen acil yardıma ihtiyacım var:wall Wall
Alıntı

meraba benimde LG 42LM760S modeli var acaba servis menüsüne nasıl girebilirim?
Alıntı

Merhaba
42la 620za serisi televizyona kilit kısmı açık olduğundan ve herhangi bir menüye giremiyorum parola hatası almaktayım hemen hemen yazılanları hepsini denedim acaba resetleme nasıl yapılır konu hakkında yardımlarınızı rica ederim
Alıntı

herkese merhaba,

uzun zamandır bıkkınlık getiren kanal listesi düzenleme işini buradaki arkadaşlar sayesinde çözmüş bulunmaktayım. hepinize çok çok teşekkürler.

lg 42la690s kullanıcısıyım. akıllı kumandam olduğu için servis menüsünü açamıyordum. daha sonra belki olur diye şu kumandayı satın aldım. işime yaramadı tabi.
http://cdn2.n11.com.tr/a1/1024/14/10/09/...694825.gif

kablolarla kendim yapmaya çalıştım, ses dosyalarıyla falan uğraştım ama beceremedim. lg g4 çıkınca satın aldım ve içinde bulunan quick remote uygulamasıyla çözdüm problemi.

ayarlara basılı tutuyoruz. hemen menü geliyor ekrana. 3-4 saniye daha basmaya devam edince menü gidiyor. menü ekrandan gider gitmez rakam bölümüne geçip 1105 tuşluyor ve ardından hızlıca yön tuşu bölümüne gelip tamam'a basıyoruz. bu işlemleri yaparken biraz hızlı davranmak gerekiyor. 1105 tuşlarken dikkat edin yukarıda görünmüyor rakamlar.

menü geldikten sonra usb'ye aktarıyoruz kanal listesini. aşağıdaki programı indirip düzenleme işini yaptıktan sonra aynı işlemler ile listeyi geri yüklüyoruz. yükleme işlemi bittikten sonra tv kapatıyor kendini. tv'yi açıp keyfimize bakıyoruz.
Alıntı