What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG TV Türksat 4A Güncel Kanal Listesi

Kanal listesinde sıkıntı yaşadım. Burada hazırı bulunca memnun oldum. Teşekkür ederim.
Alıntı

webos işletim sistemi olan 32lb652 modeline tvden usbye kanal listesi attım bilgisayardan düzenleyip yüklüyorum sinyal yok hatası veriyor internetten hazır kanal listesini indirip yükledim gene sinyal yok hatası veriyor mecburen tvden tekardan tarama yaptım sıralamasız olarak gösteriyor ama usbden neden sinyal yok hatası veriyor ayarlardanda herhangi bir sıkıntı yok herşey normal
Alıntı

hotbird için hazır listeyi nasıl buluruz
Alıntı

(30-06-2015, 13:38)ufukta demiş ki:  hotbird için hazır listeyi nasıl buluruz

birisi hazırlayıp internete gönderirse bulursun. veya sen tarat hotbirdü sonra kayded pc ye at düzenle programla buradan paylaş.
Alıntı

tv de sıkıntı var sanırım, taratıyorum çoğu kanal çıkmıyor, kör arama yaptırıyorum çok kanal çıkıyor ama tv yi kapatıp açınca programlanmamış uyarısı veriyor
Alıntı

(30-06-2015, 13:56)ufukta demiş ki:  tv de sıkıntı var sanırım, taratıyorum çoğu kanal çıkmıyor, kör arama yaptırıyorum çok kanal çıkıyor ama tv yi kapatıp açınca programlanmamış uyarısı veriyor

tv nin uydu alıcısı kaliteli değil sebebi bu sadece lnb den kablo gelse bile (ortak sistemde arada ayrı dağıtıcı vb cihaz olabiliyor) sinyal kaliteli receiverlara göre düşük. kablo uzunluğunu kısa tutmaya çalışın herşeyi fabrika ayarlarına gitirip son yazılımı kurun en son kanal tarama yapın. kör tarama tavsiye etmem.
Alıntı

tavsiye için teşekkürler, bu akşam tekrar deneyeceğim. Önce fabrika ayarlarına dönüp, Chansort programıyla düzenlediğim listeyi yükleyeceğim, sonrada güncelleme yaptıracağım, olursa hotbirdü kör aramayla ekleyip tekrar kanal listesi alarak türksat4a+hotbird listesini burada paylaşırım
Alıntı

olmadı, 444 lü hattı aradım, yarın servis geliyor. İnşallah düzelir
Alıntı

arkadaslar acıl yardım 49lb620v tv sahibiyim yukleme yapıyorum fsıled hatası aldım.nasıl olcak yardım
Alıntı

lg uf8507 ye yükleyemedim farklı yayın ülkesi hatası veriyor.nasıl cözerim
Alıntı