What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG TV Türksat 4A Güncel Kanal Listesi

arkadaşlar benim tv xxUB820V-ZH0001.TLL birtürlü yapamadım olmuyor. globali denedim eski kanallar tekrar geliyor. lütfen yardımcı olun
Alıntı

merhabalar arkadaslar bende 42lw579s-zd modeli var tum yazilanlari okudum yukledim fakat kanallarin cogunda sinyal yok diyor nedenini bilen varmi ?
Alıntı

Anten cokluysa anten ayari gerekebilir.yada merkezi sistemse de anten ayari gerekebilir
Alıntı

Yav kanal listesi bos çıkıyor iki saat kaydoldum siteye de gereksiz zaman kaybi....
Alıntı

(10-06-2015, 20:46)xxakrep demiş ki:  webos işletim sistemi olan 32lb652 modeline tvden usbye kanal listesi attım bilgisayardan düzenleyip yüklüyorum sinyal yok hatası veriyor internetten hazır kanal listesini indirip yükledim gene sinyal yok hatası veriyor mecburen tvden tekardan tarama yaptım sıralamasız olarak gösteriyor ama usbden neden sinyal yok hatası veriyor ayarlardanda herhangi bir sıkıntı yok herşey normal
webos kanal editörü ile oynanan listeyi kabul etmiyor şimdilik
Alıntı

lm660s model tv de bütün tuşlara 8 10 sn basılı tutuyorum sonra1150 tuşları vs basıyorum birtürlü giremiyordu
bozuk kulaklık jack ve bozuk kumanda ucundaki infra led i biribirine bağladım
in start.wav diye bir dosya indirip çalıştırdığımda bu ses çalarken yaptığım fişi ekrana yaklaştırdım parola yazdı ekranda
0413 yazıncagirdi
setting bastım oradan tv link loader girip usb deki dosyayı seçtim hiçbir dosya olmadı kabul etmedi
xxLM670S-ZA00002.TLL dosyayı indirdim adını xxLM660S-ZA00001.tll olarakdeğiştirdim ozamankabul etti ve liste güncel oldu
Alıntı

24mt48u model tv için kanal listesi varmı?
Alıntı

LG 32LB582V model televizyonum var. Bu konudaki xxLB620V listesini indirip "xxLB582V-ZJ00001.TLL" ismine çevirip fat32 olarak formatlamış olduğum usb belleğe attım. Fakat dosyayı yüklemeye çalışırken %100'e kadar tamamlanıyor sonra failed diyor. Sorun nedir çözebilmiş değilim en az 5-6 farklı kanal listesi denedim hepsinde de böyle oluyor. Neyi yanlış yapıyorum yardımcı olabilecek var mı?
Alıntı

Bende LG 55LM860V modeli var. Aynı hatayı bende alıyorum. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

55LM860V modeli için kanal listesi paylaşabilecek varsa sevinirim.
Alıntı

Merhaba tv LA620S bir türlü kanal listesini atamadım yüklemeden sonra failed diyordu fabrika ayarlarına geri döndüm. Bu seferde yüklüyor tv kapanıyor açınca programlanmamış diyor hiç kanal yok. Önce fabrika ayarlarına döndükten sonra oto ayarlamadan normal kanalları ayarladıktan sonra yaptım tüm kanallar gitti sonra oto ayarı yapmadan denedim yine kapanıyor açıldığında kanal yok. Nası yapıcam yardımcı olur musunuz ?
Alıntı