What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bilgisayar Skystar 2'yi görmüyor

Skystar 2 kullanıyordum xp de 2007'den beri ama geçen hafta windows 8.1 e geçtim. Bir türlü yükleyemedim tv programı. Hep progdvb kullanıyordum şimdi yüklemeye çalışıyorum, yükleme sırasında tv kartını görmüyor. Ne yapabilirim?

[Resim: h7DVh6d.jpg]
Alıntı

bilgisayar mı progdvb mi görmüyor?
Alıntı

Bilgisayarın görüp görmediğini nasıl anlarız? Aygıt yöneticisinden tv kartını bulamadım. Progdvb de görmüyor kurarken. Kart seçimi yapılacak yere gelince technisat skystar 2 ya da kart seçimi çıkmıyor.
Alıntı

Bilgisayar görmeye başladı sanırım, aygıt yöneticisinden buldum ama yanında uyarı işareti var, "Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43)" şeklinde bir bildirim görünüyor. Sürücüyü güncelle dediğimde sürücü güncel diyor.
Alıntı

(28-07-2014, 1:20)mimissa demiş ki:  Bilgisayarın görüp görmediğini nasıl anlarız? Aygıt yöneticisinden tv kartını bulamadım. Progdvb de görmüyor kurarken. Kart seçimi yapılacak yere gelince technisat skystar 2 ya da kart seçimi çıkmıyor.

TV kartınız, aygıt yöneticisinde şu donanım başlığı altında tanımlı olarak görülmelidir ;

[Resim: mq18EV.png]
Alıntı

(28-07-2014, 14:51)mimissa demiş ki:  Bilgisayar görmeye başladı sanırım, aygıt yöneticisinden buldum ama yanında uyarı işareti var, "Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43)" şeklinde bir bildirim görünüyor. Sürücüyü güncelle dediğimde sürücü güncel diyor.

yanlış sürücüleri deniyorsun demek ki?
Alıntı

Ses, video ve oyun sürücüleri kısmında nvidia ve realtek dışında bildirim görünmüyor.

Doğru sürücü nedir, neresidir, nasıldır vs. ben çıkamadım işin içinden bir haftadır.
Alıntı

http://skystar-2.com/drivers.htm Technisat Drivers v4.6.0 Lite bunu dene. 1.14MB boyutunda.

olmaz ise Skystar 2 Driver 50mb boyutunda onu yüklersin.
Alıntı

Dün gece sürücüyü devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirdim kart göründü. Şimdiki sorun ise uygun tv programı. Progdvb nin her sürümü yükleme esnasında kartı görmüyor. Sadece ProgDVB7.06.3Std sürümünde çalışıyor ama bu sürümde sınırlı ve ingilizce olduğu için kendime uygun ayar yapamıyorum. Sistemime uygun türkçe bir tv programı söyleyebilir misiniz?
Alıntı

(29-07-2014, 15:45)mimissa demiş ki:  Dün gece sürücüyü devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirdim kart göründü. Şimdiki sorun ise uygun tv programı. Progdvb nin her sürümü yükleme esnasında kartı görmüyor. Sadece ProgDVB7.06.3Std sürümünde çalışıyor ama bu sürümde sınırlı ve ingilizce olduğu için kendime uygun ayar yapamıyorum. Sistemime uygun türkçe bir tv programı söyleyebilir misiniz?

s.a. istersen team viewer bağlantı bilgilerini gönder bakayım
Alıntı