What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVBDream Türksat 4A kanal listesi

manueldende giriorum verilen frekanslardan bulmuyor. kurcaladıkcada bozuyorum Smile
senın paylasmıs oldugun chlist dizine atıyorum tp i de dosya icersine atıorum bu sefer hiç sinyal gelmiyor.
Alıntı

verdiğin listeyi yükleyince böyle oluyor disegc ayarları seçili eskisi gibi ne yapabilirim ?
[Resim: QgR6Dk.jpg]
Alıntı

(19-09-2014, 0:46)senersen demiş ki:  verdiğin listeyi yükleyince böyle oluyor disegc ayarları seçili eskisi gibi ne yapabilirim ?

dvbdream i yükselt 2.6 kullan
Alıntı

Adamın hasısınız hası iyiki varsınız kardeşlerim elinize kolunuza emeğinize saglıkOk
Alıntı

merhaba .. skystar 2 hd kartım var dvbdream 2.1 v kullanıyordum 2.6 yukledim fakat eski surumu kaldırmadım ayarlaırm bozulmasın diye ustune kurdum chls listesi attım klasorun icine guncel tum kanalara ulastım fakat biraz gec acılma oluyor donma oluyor sorun ne olabilir sizce yardımcı olursanız sevinirim iyi geceler
Alıntı

[Resim: eT6M4S9.png]

Görüldüğü gibi turksat 4a yok 2a ve 3a var sadece.Dvbdream 2.6 kurdum.Nasıl 4a ayarı yaparım?
Alıntı

türksat 2a yı seç şebeke tarama yap 4a daki frekensları bulur zaten hepside 42 derecede olduğundan 4a yada 2a farketmez önemli olan kanal taramaya geldiğinde şebeke aramaya tik koy yeterli
Alıntı

Loft 11700 onu 12700 yapınca bir iki sinyal çıktı taramada.
Alıntı

Kanal listesi dosyasını ilgili klasöre atıyorum fakat kanallar gelmiyor, nerde yanlış yapıyorum.?
Alıntı

(22-10-2014, 22:29)vegabond81 demiş ki:  Kanal listesi dosyasını ilgili klasöre atıyorum fakat kanallar gelmiyor, nerde yanlış yapıyorum.?

uyumsuz olabilir hangi versiyonu kullanıyorsun. olmazsa tp listesi var dosya içinde onu tarat.
Alıntı