What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SKY STAR 2 HD alınık

Evet Arkadaşlar Ben Sky Star HD 2 ve Cı Slot ile Birlikte satın almak istiyorum , satmak isteyenler fiyatı ile bana mesaj atabilirler...

USB skystar hd 2 cı :200 tl

peki cı slotu varmı ve sıfırmı

evet başka satan yokmu 200 tl verebilirim Sky Star 2 HD+cı slota daha fazla fiyat veremem ona göre mesaj atın. Ayrıca USB li de olabilir...

selamlar bende 2 çeşit tv kartı var
1. Hauppauge WinTV Nova HD S2 TV KARTI
(http://www.hauppauge.com/site/products/d...ahds2.html) yurtdışından alınmıştır. 1-2 sefer kullandım.
2. SS HD2 cı slot yok ama takılabilir.

peki hocam nova hd tv kartının fiyatı ne istiyorsunuz ve cı slot takılabilirmi ve ss2 hd nin fiyatı nedir teşekkürler

nova hd kartın bir yeri var ama heralde cı slot için resminden de görmüşsünüzdür. ama temini nasıl olur bilmiyorum. kartın detaylarına buradan bakabilirsiniz baya geniş bir inceleme yapılmış kart akkında (http://skystar-2.com/wintv-nova-hd-s2.htm) yurt dışı satış fiyatı 89 euro kargo hariç.
düşünürseniz 200 Tl verebilirim.
sshd 2 için ise 175 Tl fiyat belirledim dikkat edin bu kartların Türkiye de satışı yok
baya emek vererek getirmiştim. tercih sizin.

(03-05-2015, 0:31)emrullah92 demiş ki:  peki cı slotu varmı ve sıfırmı

sıfır değil ama sıfır gibi usb li cı slotu var saten yazdım mesajda

(05-05-2015, 23:48)FXTNT demiş ki:  
(03-05-2015, 0:31)emrullah92 demiş ki:  peki cı slotu varmı ve sıfırmı

sıfır değil ama sıfır gibi usb li cı slotu var zaten yazdım mesajda

kartın ile ilgili ayrıntılı bilgi vermelisin, resim ekle, kaç ay kullandın. sıfır gibi demekle bitmiyor iş ayrıntılı bilgi vermelisin ya buradan yap bunu yada alıcıya gönder özel mesajdan. 3 satır bilgi verip 200tl fiyat atıyorsun yoksa sileceğim mesajlarını.

selamlar yazacaklarım bu kadar ben satacam diye ilan vermedim. Arkadaş arıyormuş bende var dedim alma niyeti varsa kendisi bana ulaşsın teşekkürler. Big Grin
Konu Kilitli