What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVBViewer PRO 42E Türksat Hazır Sıralı Kanal liste + Diğer uydular

teşekkürler güzel oldu bu
Alıntı

teşekkürler metin kardeş ama benim istediğim gibi olmamış benim istediğim klasör içinde değil klasör dışında olsun bunun yolu varmı resimdeki gibi [Resim: bDq00G.jpg]
Alıntı

[Resim: 2w3ynw6.jpg]

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

teşekkür metin kardeş seni yoracam biraz ama dvbviewer te2 1.0.4.372 sürüm türkçe dil dosyası lazım ama yardımcı olabilirmisin ben birkaç yerde buldum ama ya virüslü oluyor yada hepsini türkçe değil
birde kopyala yapıştır yapamıyorum öyle bir seçenek yok resimdeki gibi nasıl yapabilirim
[Resim: o3GLd2.jpg]
Alıntı

Bende denedim ama başaramadım kör taramayı,eğer zamanınız varsa fotolarla gösterseniz kör taramayı ? Kendi isminizin olduğu klasörü nasıl yaptınız ?
Alıntı

Metin arkadaşım hazır kanal listesi güzel çalıştı ama şuan itibarı ile özellikle Show HD - FOX HD ve TV8 HD kanalları açılmıyor acaba farklı bir şeymi yapmamız gerekiyor. rica etsem bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.
Alıntı

nedenini bilmiyorum ama bendede ATV HD STAR HD NTVSPOR HD ASPOR HD AHABER HD dısındaki diger hd kanalar (SHOW HD KANALD HD FOX HD vb..) calısmıyor acılmıyor neyden kaynaklı olabilir.
Alıntı

arkadaş channels.dat dosyasını nereye yüklüyoruz. kopyala yapıştır yapıp dosyaya attıktan sonra hangi işlemi yapıyoruz. Bi tek tek anlatsanız da bizde anlasak.
Alıntı

Hazır kanal listesi güncellenmiştir.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

teşekkür ederiz eline emeğine sağlık..
Alıntı