What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG TV 32LF630V Türksat 4A Güncel Kanal Listesi 11.04.2017

(30-04-2016, 23:01)semihgurel demiş ki:  fabrika ayarlarına döndüğüm için listem gitti o yüzden listeyi yükleme yapyım. fab. ayarlarına dönmeden önce sinyal vardı fakat suan sinyal yok nedendir?

Fabrika ayarlarına döndükten sonra kurulum sırasında uydu ayarlarını türksat veya uydu servis operatörünü türksat olarak seçmemiş olabilirsiniz.Fabrika ayarlarından döndükten sonra kurulumu iyi takip ederek yapınız.

Ben televizyonu aldıktan bir hafta sonra sihirli kumanda aldım onu kullanıyorum.Standart kumanda kullanımı hakkında bir bilgim yok.Kanal sıralamasını televizyon üzerinde yapıyorum,herhangi bir kanal edit programı kullanmıyorum.
Alıntı

tesekkürler beni büyük bir uğraştan kurtardınız Big Grin
Alıntı

Eline saglık güzel çalışma
Alıntı

teşekkürler bizi büyük bir uğraştan kurtardınız..
Alıntı

hocam kolay gelsin.
bende lg 49uf8507 televizyon var. dosyanızı flash diske yükledikten sonra tv me taktım. ayarlar tuşuna basılı tuttuktan sonra kanallar - kanalları kopyalama usb-tv seçeneğine gelip tamam dedikten sonra AYGIT BAŞLATMA BAŞARISIZ OLDU uyarısı geliyor ve kanallar kopyalanmıyor. yardımcı olursanız sevinirim
Alıntı

(18-09-2016, 14:20)emali_82 demiş ki:  hocam kolay gelsin.
bende lg 49uf8507 televizyon var. dosyanızı flash diske yükledikten sonra tv me taktım. ayarlar tuşuna basılı tuttuktan sonra kanallar - kanalları kopyalama usb-tv seçeneğine gelip tamam dedikten sonra AYGIT BAŞLATMA BAŞARISIZ OLDU uyarısı geliyor ve kanallar kopyalanmıyor. yardımcı olursanız sevinirim

LG 49UF8507 televizyonunuzun,LG 2LF630V hazır kanal dosya formatını destekleyip desteklemediği hakkında bir bilgim yok. Yardımcı olamadığım için üzgünüm Sad

LG TV 32LF630V Türksat 4A Güncel Kanal Listesi 27.09.2016 Tarihi ile güncellenmiştir.
Alıntı

TV’8’den sonra TV8,5 (TV Sekiz Buçuk) da SD olarak yayın hayatına başladı.Spor kanalı olacağı söyleniyor.Kanal listesinin 27'inci sırasına eklenmiştir.İyi Seyirler Big Grin

7 Ekim Cuma günü 21.45'te Belçika-Bosna Hersek
8 Ekim Cumartesi günü 19.00'da İngiltere-Malta ve 21.45'te Almanya-Çek Cumhuriyeti maçları TV8,5’tan naklen yayınlanacak.
Alıntı

Elinize sağlık bende kendime göre güncelleyip kullanacam inşallah sürekli güncel olması çok iyi olur. 49UF8507 kullanıyorum bende.
Alıntı

Güle güle kullan Big Grin Eğer kanal listesini diğer LG modelleriyle deneyen varsa uyup uymadığını buraya yazarak, sizinle aynı modeli kullanan arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.
Alıntı

Aralık 2016 itibariyle günceleyen var mı bir de trt4 k da olsa süper olacak
Alıntı