What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG TV 32LF630V Türksat 4A Güncel Kanal Listesi 11.04.2017

(23-12-2016, 22:19)dikiligundemi demiş ki:  Aralık 2016 itibariyle günceleyen var mı bir de trt4 k da olsa süper olacak
Alıntı

Merhabalar, mevcut kanal listem var kendime göre düzenlediğim fakat 4K çıkmıyor yeni listeden sadece TRT 4K'yı kendi listeme nasıl ekleyebilirim. Chansortla TV'den çıkmıyor.
Alıntı

(25-12-2016, 18:31)ncdtkrts demiş ki:  Merhabalar, mevcut kanal listem var kendime göre düzenlediğim fakat 4K çıkmıyor yeni listeden sadece TRT 4K'yı kendi listeme nasıl ekleyebilirim. Chansortla TV'den çıkmıyor.

Merhaba Big Grin Bu kanal listesinden TRT 4K yı veya herhangi bir kanalı kendi listenize ekleyemezsiniz.Bu kanal listesi sıfırdan uydudan taratılmış ve TV üzerinde sıralanmıştır.. Yeni kanallar TRT çocuk HD , A2 ... LG TV üzerindeki uydu alıcı kanal frekans değişikliklerinde bazen kanal kayması yapabiliyor, örnek olarak 24cü sıradaki kanaldan 26cı sıradaki kanala geçiyor 25inci sırayı görmüyor.Bu nedenle sıfırdan Kanal listesi yapmak zorunda kalıyorum. Ben ChanSort la yapılan sırallamaların kanal listesini bozduğunu düşünüyorum Sad
Alıntı

(24-12-2016, 18:08)Pedro demiş ki:  
(23-12-2016, 22:19)dikiligundemi demiş ki:  Aralık 2016 itibariyle günceleyen var mı bir de trt4 k da olsa süper olacak

TRT 4K lı kanal listesi.
24.12.2016 Tarihi ile güncellenmiştir.

ilk önce teşekkür ederim , fakat show hd yerine fb tv cıkıyor bende rica etsem düzeltebilirmisiniz. ? birde kanalların frekansını değiştiremiyoruz değilmi chansort kullanarak ?
Alıntı

(27-12-2016, 20:09)nyguskl demiş ki:  
(24-12-2016, 18:08)Pedro demiş ki:  

TRT 4K lı kanal listesi.
24.12.2016 Tarihi ile güncellenmiştir.

ilk önce teşekkür ederim , fakat show hd yerine fb tv cıkıyor bende rica etsem düzeltebilirmisiniz. ? birde kanalların frekansını değiştiremiyoruz değilmi chansort kullanarak ?

Rica ederim Big Grin Kanal listesi büyük ihtimalle sizin tv modelinizle tam uyuşmadı.Bu yüzden kanal kayması yapış olabirir. Chansort frekans düzenlemesi yapılamıyor bildiğim kadarıyla.
Alıntı

haklısınız benim TV LG 55UH650V deneyince coğu kanal çalıştı ben de kanal listesinde sorun olduğunu düşündüm Smile
Alıntı

trt 4 k yok mu olsa guzel olacak
Alıntı

Merhaba;

kanallar silindi, LG servisini aradım 45 TL karşılığında yapacaklarını söylediler Sad

Araştırmalarım sonucunda bu sayfaya ulaştım, sayenizde sorunu hemen hallettim
beni servise muhtaç bırakmadığınız için teşekkür ederim

saygılarımla
Alıntı

farklı yayın ülkesi hatası alıyorum yardımcı olabilirmisiniz
Alıntı

Normal liste ve TRT 4K lı kanal listesi ilk mesajda güncellenmiştir

PLANET PEMBE Kanalı SONY CHANNEL olmuştur.
TV8,5 HD
A NEWS HD

Güle güle kullanın Big Grin
Alıntı