What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar S2 Sarı Ünlem İşareti Sorunu?

Pcyi gece kapatıp ertesi gün açınca sarı ünlem işareti çıkıyor aygıt yöneticisinde internette okuduğuma göre o güc tıkını filan kaldırdım sadece driverı yükledim 4,6 yine sorun aynı.
durumun ilginç yanı sarı ünlem işareti devre dışı bırak etkilenleştir diyince düzeliyor.
Bu sorunu tam olarak nasıl çözebilirim?
Alıntı

Aygıt sürücüsü yüklü iken yani kart çalışır durumda iken aşağıdaki işlemleri yapıp tekrar dener misiniz?
[Resim: PQZV97.jpg]
Alıntı

Yok dostum zaten onu yapıyorum işin ilginç yanı gün içerisinde 30-40 dk kapatınca veya yeniden başlatınca sorun yok ama gece kapatıp ertesi gün açtığımda sarı ünlem var aygıt yöneticisinde.
Alıntı

Benimki de ayrı bir cins. İşlemciye biosdan overclock yapınca düzgün açılıyor.
Alıntı

Emeğine sağlık kardeşim düzeldi teşekkürler.
Alıntı

sürücüler microsoft onaylı olmadığı için donanım sürücülerinden dolayı ünlem işareti vermeye ilerde devam ediyor güncelleme falan yapınca bunu önlemek için donanım sürüsünü onaysız halde sisteme kabul ettirmek için sürücü imza kontrolünü kapatarak sorunu kökünden çözdüm bu yöntem win 7 ve 8 de işe yarar diye düşünüyorum

yapılması gereken kartın enson sürücüsünü indirip hazır etmek ve bir not dosyasına şu komutları girmek bcdedit.exe -set loadoption DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS bunuda farklı kaydet diyip uzantısını bat olarak kaydederek kaydedilen bat dosyasını yönetici olarak çalıştırmak bundan sonra ss2 kartının sürücüleri sorunsuz yüklenecektir sonrada Aygıt yöneticisinden Ağ bağdaştırıcıları, Technisat dvb. sağ tıklayıp özelliklerden Güç yönetimi sekmesinden "Güç kazancı sağlamak için bilgisayar bu aygıtı kapatsın" daki onay işaretini kaldırıp kartı sorunsuz kullanabilirsiniz.

sistem 64 bit kurulu amd fx serisiişlemci ve asus anakartlı win10 kart ise 10 11 yıllık bir ss2 kartı hd olmadığı halde hd kanallarıda gösteriyor
Alıntı

bende bu yöntemle ünlem isareti gitti. tesekkurler.
Alıntı