What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar Server4PC Ve Driver Sorunu

Merhaba Arkadaşlar Şimdiye Kadar Sorunsuz Olarak Kullandığım Skystar 2 Kartımla Problem Yaşamadan Kullanmaktaydım Fakat Son Zamanlarda device not started Hatası Almaya Başladım Bakıyorum Program Ekle Kaldır Kısmına Kendi Kendine Silinmiş Technisat DVB-PC TV Star Yok Server4 Pc Kayboluyor Üstelik Bu Sorunu Bilgisayar Kapanıp Açıldıktan Sonra Yaşıyorum Aygıt Yöneticisinde Sarı Ünlem Server4 PC Sarı Ünlem Tekrar Format Attım Win7 Olarak Tekrar Kurdum İlk Kurulumda Sorun Yok Herşey Güzel Bir Süre Sonra Veya Bilgisayarı Kapatıp Açtıktan Sonra Tekrar Aynı Problem Windows 10 Kurdum İlk Kurulum Sorunsuz Bilgisayarı Kapatıp Açtıktan Sonra Aynı Problem Birşey Dikkkatimi Çekti Siteniz Üzerinde Bulunan SkyStar_S2_001 Dosyasını Kuruyorum Kartı Görüyor Tanıyor Hiçbir Hata Vermeden Kurulum Tamamlanıyor Yeniden Başlattıktan Sonra Yine Server4 PC Yok Program Ekle Kaldırdada Görünmüyor Technisat DVB-PC TV Star Almanyadan Ss2 S2 Getirdim Arkadaşım Aracılığı İle Bu Kart Çok Eskidi Senelerdir Kullanıyorum Ondandır Belki Diye Ama Yok Aynı Problem Devam Ediyor Güç Kazancını Sağlamak İçin Olan Çeltiğide Kaldırdım Sorun Düzelmedi Şuanda Tanıtılmış Problemsiz Kullanmama Rağmen Bilgisayarı Kapatınca Tekrar Aynı Sorunu Yaşayacam Lütfen Yardımcı Olurmusunuz Teşekkür Ederim...

( Windows İle Alakalı Olduğuna Eminim Kendi Kendine Program Ekle Kaldırdan Birşey Silinmez Ayrıca Sorunsuz Driver Kurulumunda Ekle Kaldıra Geçememeside Çok Tuaf Gerçekten Bir Arkadaşımız Not Defteri Aç Şu Satırları Yaz Demiş Ama Açıklayıcı Bilgi Yok Nereye Nasıl Açılacağına Dair Register Probleminden Dolayı )[Resim: LZ9lJo.png] [Resim: pXrb7a.png] [Resim: YqzQ1Z.png]
Alıntı

Bende Windows 10 a geçişimde Skystar 2 ile bu sorunu çok yaşamıştım.Çözümünü Şöyle buldum." Denetim Masası - Güç seçenekleri /Güç Düğmesinin Yapacaklarını Seçin " Sekmesine Tıklayıp Önce " Şu An değiştirelemeyen Ayarları Değiştir " e tıklayıp ,Sonrada Tüm Onay işaretlerini Kaldırınca Bir Daha o hatayı hiç vermedi. Her Formatdan sonra Bu ayarları yapıyorum. yapamadığımda da yine o bahsetiğiniz hatayı veriyor çünkü.

[Resim: 88vokV.jpg]

Burda Tüm Onay işaretlerini Kaldırın ve Aygıt Yöneticisinden Kartınızın Sürücüsünü Sadece Kaldırın Lakin Silmeyin .Pc Yeniden Başladığında Bu sorunu bir Yaşamamanız lazım. Eğer Biosunuzda Hızlı başlatma seçeneği varsa, onu pasif etmeniz gerekebilir sebebi Skystar 2 Eski versiyonlarında nadirde olsa bazı anakartlarda Böyle hatalara sebep olabliyor çünkü bilginize. inşallah sizdede işe yarar kolay gelsin
Alıntı

Benim amd işlemcim ve gigabyte anakartım var. Aşağıdaki ayarları driverı kurmadan önce veya kurduktan hemen sonra etkinleştirin. Bende işe yaradı.
Biosunuz benimki gibiyse aşağıdaki ayarı yapın.
[Resim: Gkh0xFt.jpg]

İkinci olarak driverı kurar kurmaz bunu yapın.
[Resim: PtHkRLO.jpg]
Alıntı

ne yaptıysam olmadı. skystar2 pci kartım yüzünden vin7 ye döndüm.
Alıntı