What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

sinyal gidiyor?

ben sky starı bilgisayara tanıttım prog dvb i sitediki gibi kurdum diseqt ayarları falan ama 2 dk izlediten sonra sinyal gidiyor bi daha gelmiyor reset atmam gerekiyor sorun nerde bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Alıntı

diseq ayarları yanlış olmasın.
Alıntı

sitedekilere bakarak yaptım 1-2 dik izliyorum sonra aniden gidiyor bu neden olur ki 1 çanağo 4 kişi kullanıyoruz lnb yok bundan olabilir mi?hocam msn de konuşabilir miyiz?
yok mu kimse bu konuyla ilgili elinde video olan varsa paylaşabilir mi?
Alıntı

(29-07-2009, 15:38)matiasbey demiş ki:  sitedekilere bakarak yaptım 1-2 dik izliyorum sonra aniden gidiyor bu neden olur ki 1 çanağo 4 kişi kullanıyoruz lnb yok bundan olabilir mi?hocam msn de konuşabilir miyiz?
yok mu kimse bu konuyla ilgili elinde video olan varsa paylaşabilir mi?

tek çanak kullanıyorsunuz peki lnb 4 çıkışlı mı...
Alıntı

Dvbdream 1.4i kurun. Eğer onda da 5 dakika sonra sinyal gidiyorsa kartı da yeni almışsanız satıcıyla vakit geçirmeden irtibata geçin.
Alıntı

kablodan olabilir
Alıntı

tek çanak kullanıyorsunuz peki lnb 4 çıkışlı mı...
[/quote]

evet 4 çıkışlı...

dvbdream de kurdum aynısu oluyor.kasam 1 kez servise gitti zaten kartta sorun yok. kablom çok uzun ondan da kaynaklanabilir mi acaba???
Alıntı

kaç metre kablo..
Alıntı

20 metre falanda kısalttım 10 metreye indirdim fakat yine sorun yine sorun technisat ın programında sinyal belirli aralıklarla gelip gidiyor transporterleri tek tek elimde girmeme rağmen yine gidiyor forumda hemen herkesin sorun çözüldü fakat benim ki aynı msn veya daha kolay yazışabileceğimiz bi ortamda bana gerçekten yardımcı olabilecek kimse yok mu?? sevk içim kartı parçalama noktasına geldim inanın aylardır uraşıyorum....
Alıntı