What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skystar 2 Windows 7 enteresan sorun

sanırım windows 7 kullanan bircok arkadaşta aynı sorun var ben 1 aydır çözemedim sorunu site yöneticileri artık bu olaya bir el atsanız kaç defa mesaj yazdık sildiniz....

Alıntı

(30-10-2010, 21:31)sacha demiş ki:  sanırım windows 7 kullanan bircok arkadaşta aynı sorun var ben 1 aydır çözemedim sorunu site yöneticileri artık bu olaya bir el atsanız kaç defa mesaj yazdık sildiniz....
arkadaşım bu konu hakkında hiç bilgim yok desem yalan olmaz windows7 kullandığınızı söylüyorsunuz bence desdeklemesi lazım ama siz eksik kurmadığınız bir proğram olabilir süper moderatör emre üstadın mesajlarını iyi okuyun cevabı 1 sayfada vermiş

RE: Skystar 2 Windows 7 enteresan sorun
4.3.2 driveri ile olmaz son driveri 4.6.0 kurmalısın. demiş emre üstad bence kullandığınız driver ile ilgili bir sorun
Alıntı

(30-10-2010, 23:08)sensi demiş ki:  
(30-10-2010, 21:31)sacha demiş ki:  sanırım windows 7 kullanan bircok arkadaşta aynı sorun var ben 1 aydır çözemedim sorunu site yöneticileri artık bu olaya bir el atsanız kaç defa mesaj yazdık sildiniz....
arkadaşım bu konu hakkında hiç bilgim yok desem yalan olmaz windows7 kullandığınızı söylüyorsunuz bence desdeklemesi lazım ama siz eksik kurmadığınız bir proğram olabilir süper moderatör emre üstadın mesajlarını iyi okuyun cevabı 1 sayfada vermiş

RE: Skystar 2 Windows 7 enteresan sorun
4.3.2 driveri ile olmaz son driveri 4.6.0 kurmalısın. demiş emre üstad bence kullandığınız driver ile ilgili bir sorun

Kendim Bizat bu sorun ile alakalı forumda sayfa actım ama herhangi bir yardım alamadım....
Alıntı

Skystar2 kartımı windows seven x64 üzerinde 4.6.0 sürücüsü ile sorunsuz kullanmaktayım. Bu tür bi sorunla hiç karşılaşmadım. Bence ilk önce sürücünüzü kaldırın daha sonra driver sweper gibi bir programla skystar ile ilgili birşey kaldıysa silin daha sonra 4.6.0 sürücüsünü kurun ve halen aynı sorun var ise, antivirüs kullanıyorsanız onuda ya kaldırın yada pasif yapıp bir deneyin. Ama bana soracak olursanız eğer kaspersky, norton felan kullanıyorsanız silin gitsin.
Alıntı