What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SkyStar USB 2 HD CI Latest Driver

Link çalışmıyor. Skystar usb 2 hd ci güncel driverini nerden bulabilirim?
Alıntı

(04-07-2014, 1:28)modano demiş ki:  Link çalışmıyor. Skystar usb 2 hd ci güncel driverini nerden bulabilirim?

linki yeniledim.
Alıntı

teşekkürler. bu driverı yüklediğimde sürücü 1.0.5.702 yazıyor.. 1.3 yazmıyor. Bu eski sürüm mü?
Alıntı

Selam arkadaslar bende bu karttan sparis ettim yarin elime gecicek ama alirken goz onunde bulundurmam gereken pc ile ilgili bazi teknik detaylar varmis sanirim.Simdi soyleki bu karttan HD kanallari izleyebilmek icin islemcinin en az 3.0GHZ olmaliymis benim pc nin ise intel core 2 Quad CPU @2.50GHz 2.50GHz (Yani iki kere 2.50GHz yaziyor)olarak yaziyor.Ram olarak 8Gb DDR3 2TB hdd acaba HD kanallarda sorun cikartirmi?
Alıntı

(16-12-2014, 23:41)sinan55 demiş ki:  Selam arkadaslar bende bu karttan sparis ettim yarin elime gecicek ama alirken goz onunde bulundurmam gereken pc ile ilgili bazi teknik detaylar varmis sanirim.Simdi soyleki bu karttan HD kanallari izleyebilmek icin islemcinin en az 3.0GHZ olmaliymis benim pc nin ise intel core 2 Quad CPU @2.50GHz 2.50GHz (Yani iki kere 2.50GHz yaziyor)olarak yaziyor.Ram olarak 8Gb DDR3 2TB hdd acaba HD kanallarda sorun cikartirmi?

çıkarmaması lazım? ekran kartın daha önemli.
Alıntı

ekran kartim NVIDIA geforce gt 230m

http://www.geforce.com/hardware/notebook...ifications
Alıntı

Evet cihaz elime gecti arkadaslar ama is yerinde oldugum icin bakamadim daha aksama kurulumu yapicam.insallah bi sorun cikartmaz islemciden dolayi

edit:bi sorun cikmadi aksine sinyal gucu 40 lardan 98 lere firladi.
Alıntı

arkadaşlar bendede bu cihazdan var windows 8.1 sürücüyü görmüyor tanıtamıyorum bana yardım edebilecek olan var mı ? Wall

Eklenti Dosyaları
.png Adsız 2.png Boyut: 139.97 KB  İndirilme: 463
Alıntı

(07-02-2015, 15:24)teknoartistik demiş ki:  arkadaşlar bendede bu cihazdan var windows 8.1 sürücüyü görmüyor tanıtamıyorum bana yardım edebilecek olan var mı ? Wall

tanıtmışın ya işte.
Alıntı

birincisi ama klavye olarak görüyor ikincisi progdvb de kart görünmüyor kart yok diye internete bağlanıyor ordan tv izletiyor bir türlü dvbvimerda görünmüyor kısacası hiçbirinde görünmüyor bunu çözemedim Wall

Eklenti Dosyaları
.png Adsız 3.png Boyut: 1.08 MB  İndirilme: 506
Alıntı