What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SkyStar2'nin Çözdügü Uydular Ve Tavsiyeler
Video 

Arkadaşlar 2 Yıllık SS2 Kullanıcısıyım Şuana Kadar Thor ve Sirüs Uydularını Kullandım Sagolsun SS2 Hepsini Softcamla Çözüp İzletti Gelgelelim 120lik Thor Çanagım çatı yapımı esnasında kırıldı yamuldu şimdi elimde sadece sirus var ve tekrar yeni uydu için çanak taktıracagım thor gibi çok geniş kanal ve yayın türü tavsiye edebileceginiz SS2nin çözdügü uydu var mı yoksa tekrar Thor a mı Döneyim. Bu Astra, Hellasat 39E nasıl softcamla çözülür mü ve izmirden kaçlık çanakla izlenir
Alıntı

fenerin maçını nasıl seyredecez arkadaslar
Alıntı

Hellasat 2 39E UYDUSUnu izmirden kaçlık çanakla izleyebilirim.mustafaikiz sorunun konu ile ne alakası var
Alıntı

çavus en son konu buydu telaştan sordum hellassat izmirden 90 lıkla alabilirsin
Alıntı

(05-08-2010, 17:06)mustafaikiz demiş ki:  çavus en son konu buydu telaştan sordum hellassat izmirden 90 lıkla alabilirsin

sagolasın bende sitesinden baktım türksat gibi çok kuvvetli izmirde sinyalleri ama kafama takılan bi sitede softcam ile izlenilebilir durumda yazıyor ss2 ile emu ile izleyebilirmiyim bilgisayarda Smile
Alıntı

niye takip etmiyormusun keyleri veriyor şimdi aktif
Alıntı

(05-08-2010, 17:36)mustafaikiz demiş ki:  niye takip etmiyormusun keyleri veriyor şimdi aktif

sagolasın dostum valla sitenin forum haline yeni alışıyorum jetonIdea şimdi dank etti baktım tekrar sagolAngel
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi