What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

sorun nedır cözemedim

arkadaşlar skystar2 kartım var ancak sadece kanal D yı seyredebılıyorum baska hıc bır kanalı acmıyor.bana yardımcı olacak arkadastan sımdıden allah ganı ganı razı olsun.cunku bu kartı calıstıramazsam gıdıp tv alıcam pls help Big Grin
Alıntı

anladığım kadarıyle altdvb kullanıyorsun onun kurulumu zordur neden dvb dream yada powerınstal 7.7.3 kurup denemiyorsun..
Alıntı

http://skystar-2.com/download/altdvb2_channel_list.exe hazır kanal listesini kullan.
Alıntı

kanal lıstesını kurdum yıne kanal D bıle kalmadı
bu powerinstall ı indiriyorum sımdı kullanımı nasıl acaba.bu altdvb kurması yemın ederım ölüm 10 wındows kurarım bunu halledene kadar
Alıntı

powerınstal'i kur dene diğerinden daha kolaydır,fazla sorun çıkarmaz olmazsa dvbdreamda denersin deneme yapmadan hemen küsme ss2'ye
Alıntı

powerinstall ı kurdum ama kanal yok.sıteden kanal lıstesı ındırdım koydum yok.kendısıne arattırdım yıne yok dvbdream ı denıcem sımdı
progdvb de kanalları buldum ancak hıc bırı acmıyo codec sorunu olabılecegı dusuncesındeyım acaba codec ayarları nasıl yapılıyor
Alıntı

prog dvbde "ayarlar-ses görüntü-direct show" oradan ayarla codekleri yapabiliyorsan register yap..
Alıntı

sorun nedır cözemedım alt dvb kanallardan sinyal var ama karşıma dvb_elecard hatası çıkıyor kırmızı bır yazıyla.
Alıntı

filter klasöründeki register.bat dosyasına tıkla ondan sonra çalışır.
Alıntı

(31-12-2009, 1:59)emre demiş ki:  filter klasöründeki register.bat dosyasına tıkla ondan sonra çalışır.

tesekkürler usta sorun çözüldü sayende Wink
Alıntı